This text will be replaced
Aktualita
14
květen
2018

Rozlučka s ligou a Luďkem Pernicou


Ve 30. kole doma hostíme 1.FC Slovácko a závěr soutěže slibuje drama až do posledního hvizdu. Takže se určitě máte na co těšit! Kromě rozloučení s úspěšnou sezónou, kdy máme jistotu účasti v evropských pohárech, nás čeká i jeden emotivní okamžik. Po čtyřech letech svlékne jablonecký dres stoper Luděk Pernica.

HET liga 2017/2018 | 30.kolo


2
:
0
1:0

Branky JAB: 14. Martin Doležal, 53. Jan Chramosta

Branky SLO:


Závěrečný duel na Střelnici se odehraje v sobotu 26. května od 16 hodin, tedy stejně jako zbylých sedm zápasů ligy. Stále hrajeme o třetí místo v lize, které by nás posunulo rovnou do skupiny Evropské ligy. Ale také případná účast v předkole Evropské ligy by byla pro klub i hráče velkým úspěchem. Po podzimní části ligy nás málokdo tipoval na černého koně jara, který se dotáhne na čelo tabulky a navíc bude finalistou poháru MOL Cup.

Poslední zápas Luďka Pernici

Přijďte společně s námi zakončit úspěšný ročník 2017/2018 na Střelnici. Poděkovat hráčům a trenérovi za povedený rok. Navíc svůj poslední zápas v jabloneckém dresu odehraje zástupce kapitána a náš stoper Luděk Pernica. Ten po čtyřech letech na Střelnici zamíří bojovat o Ligu mistrů do Plzně. Víte sami, že Luděk je duší týmu i naší kabiny, Jablonec si zamiloval a bylo by na místě mu udělat bouřlivou kulisu, před kterou by naposledy jako náš hráč bojoval s týmem o vítězství.

Akce pro permanentkáře

I s ohledem na důležitost posledního ligového zápasu jsme připravili pro majitele permanentek akci! Majitel placené permanentky může koupit AŽ DVĚ VSTUPENKY ZA POLOVIČNÍ CENU! Na hlavní tribunu A jednu vstupenku za 60 korun a na tribunu B jednu vstupenku za 55 korun! Akce platí od úterý 15. května do pátku 25. května. V den utkání nebude možné akci uplatnit!

Prodej vstupenek za zvýhodněnou cenu probíhá na sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin.

Vstupenky jsou v prodeji také online!

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.