Reportáž
9
říjen
2020

Ročníky U9 a U8 na Ondrášovka Cupu!


Jak si vedly kategorie U9 a U8 na Ondrášovka Cupu?

Kategorie U9.

Kvalifikace proběhla ve čtvrtek v Mladé Boleslavi (UMT Pastelka).

Soupeři: Slavia Radonice, FC Slovan Liberec, FK Varnsdorf, FK Mladá Boleslav, SS Ostrá, TJ Viktoria Vestec a Neratovice-Býškovice.

„Bohužel jsme nepostoupili. Skončili jsme až čtvrtí. Rozhodly o tom naše porážky s Libercem 2:3, kde jsme zaspali začátek, s Mladou Boleslaví 2:4 a porážka s Vestcem 3:7.

Pochvalu si zaslouží hráči Tobiáš Vondrák a David Batěk."

Kategorie U8.

„V pondělí jsme v libereckém areálu Letka sehráli kvalifikaci Ondrášovka Cupu. Našimi soupeři byli: FC Slovan Liberec, SK Polaban Nymburk, TJ Sokol Stodůlky, SK Kladno, Spartak Kbely, FK Admira Praha a Neratovice-Býškovice. Všechna utkání nabídla velmi krásné akce a ještě hezčí góly. Kluci se snažili ze sebe vymáčknout vše, bohužel i přes naši snahu jsme se nedokázali kvalifikovat do finálového kola. Utkání byla velmi vyrovnaná a v některých případech rozhodovala o vítězi pouze jedna jediná branka.

,,Všem zúčastněným klukům děkuji za předvedenou hru a společně makáme dál! Obrovská pochvala míří na našeho hráče – Štěpána Stránského. Štěpán vytvořil nebo vyprodukoval 50% našich gólů v kvalifikaci! Zároveň se stal naším nejlepším hráčem kvalifikace." Trenér Marek Rezler.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.