červenec

Rezerva nerozhodně s Boleslaví

Rezerva Jablonce odehrála ve středu další z řady přípravných zápasů. Tentokrát se rozešla s B-týmem Mladé Boleslavi nerozhodně 2:2.

Vodičkův tým skóroval do poločasu hned dvakrát. Po přihrávce Černáka skóroval Kinčl, druhou branku Jablonce přidal z nařízené penalty černohorský reprezentant Petrović. Výkon proti Mladé Boleslavi ale nebyl zdaleka ideální, utkání nakonec skončilo remízou 2:2. Trenéru Vodičkovi se nadále krystalizuje sestava pro ostré boje v ČFL. O víkendu se jeho tým přesune na týdenní herní soustředění do Valašského Meziříčí, kde odehraje další tři přípravné duely.

FK Mladá Boleslav B - FK Jablonec B 2:2 (1:2)

Branky: Kinčl, Petrović (z pen.)

Sestava I. poločas: Richter – Helm, Koblížek, Šimůnek, Džmura (Kozák) – Kinčl, Munzar, Štěpánek, Daníček, Černák – Petrović.

Sestava II. poločas: Vajner – Štěpánek, Petržilka, Munzar, Skuhravý – Urbánek, Rozkovec, Breda, Pour, Kozák (Štolba) - Velich.