Mládež
9
březen
2015

První jarní zápas v Náchodě rozhodly penalty


V prvním mistrovském utkání v jarní části jsme na umělé trávě v Náchodě zvítězili 2:1 v penaltovém rozstřelu. V normální hrací době skončilo utkání 1:1 (1:1), branku vstřelil Scholz.

Soupeře jsme pustili do vedení v 9. minutě po fatální chybě stejné, jako v posledním přípravném utkání s Baníkem Ostrava... Po několika příležitostech vyrovnal po krásné křídelní akci před poločasem v 34. minutě Scholz. V šatně jsme si zdůraznili, co ve druhém poločase chceme hrát, to jsme dokázali, ale branku nevstřelili. Soupeře jsme přišpendlili na jeho polovinu, jenže stoprocentní šance zahazovali Hrušovský, Scholz, Kobr, a 3 minuty před koncem i na hrot vysunutý Podzimek. Velmi dobře zahráli Michálko a Scholz. Naopak některým klukům zápas podle představ nevyšel. Soupeř se prezentoval důrazem podpořeným dobrými individuálními výkony jednotlivců v prvním poločase. Všech sedm pokutových kopů jsme s přehledem proměnili, to těší, ale body jsme měli mít tři. 

Sestava Jablonce: Gregor - Šimůnek, Michalko, Podzimek, Janda - Vlach, Kobr, Scholz, Just - Hrušovský, Málek. Střídali: Vobejda, Obršlík, Kolář, Rulec. S týmem byl i náhradní brankař Špinka.

Kluci a trenéři gratulují našemu hráči Láďovi Horáčkovi k zisku titulu přeborníka ČR v závodě sdruženém a věří, že v nadstavbové části bude platným členem týmu tak, jak to dokazoval v přípravě.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.