První jarní zápas v Náchodě rozhodly penalty

V prvním mistrovském utkání v jarní části jsme na umělé trávě v Náchodě zvítězili 2:1 v penaltovém rozstřelu. V normální hrací době skončilo utkání 1:1 (1:1), branku vstřelil Scholz.

Soupeře jsme pustili do vedení v 9. minutě po fatální chybě stejné, jako v posledním přípravném utkání s Baníkem Ostrava... Po několika příležitostech vyrovnal po krásné křídelní akci před poločasem v 34. minutě Scholz. V šatně jsme si zdůraznili, co ve druhém poločase chceme hrát, to jsme dokázali, ale branku nevstřelili. Soupeře jsme přišpendlili na jeho polovinu, jenže stoprocentní šance zahazovali Hrušovský, Scholz, Kobr, a 3 minuty před koncem i na hrot vysunutý Podzimek. Velmi dobře zahráli Michálko a Scholz. Naopak některým klukům zápas podle představ nevyšel. Soupeř se prezentoval důrazem podpořeným dobrými individuálními výkony jednotlivců v prvním poločase. Všech sedm pokutových kopů jsme s přehledem proměnili, to těší, ale body jsme měli mít tři.

Sestava Jablonce: Gregor - Šimůnek, Michalko, Podzimek, Janda - Vlach, Kobr, Scholz, Just - Hrušovský, Málek. Střídali: Vobejda, Obršlík, Kolář, Rulec. S týmem byl i náhradní brankař Špinka.

Kluci a trenéři gratulují našemu hráči Láďovi Horáčkovi k zisku titulu přeborníka ČR v závodě sdruženém a věří, že v nadstavbové části bude platným členem týmu tak, jak to dokazoval v přípravě.