Přípravky U9 na Planeocupu ve Znojmě!

Kategorie U9 se během uplynulého víkendu zúčastnila turnaje Planeocup, který se odehrál na hlavním stadionu ve Znojmě.

"Tento víkend jsme zúčastnili Planeocupu kategorie U9 ve Znojmě. Jednalo se o finálový turnaj, kde se sjeli týmy z celé republiky. V naší skupině jsme se setkali s týmy: Sparta Praha, Slovácko, Znojmo, Stodůlky, Sokolov. Zápasy byly extrémně náročné a rozprostřené do celého dne. Hráči byli celý den v nádherné atmosféře, kterou vytvářeli všichni rodiče zúčastněných hráčů a pořadatelé celého turnaje. Druhý den se hrálo opět ve skupinách, tentokrát už o konečné umístění. Zde jsme se postavili soupeřům z Pardubic, Příbrami, Hodonína, Chocně, Slovácka, Jihlavy a Admiry Praha. Hráči už byli více otrkaní a druhý den se na hřišti objevili nádherné zápasy plné nasazení a spousty branek. Hráči byli celý den na stadionu a tak stále mohli pozorovat hráče, kteří právě bojovali na hřišti. Z turnaje si odvážíme celkové 19. místo. Konkurence týmů byla opravdu obrovská a každý se musel o místo na hřišti rvát.
Našim hráčům chceme touto cestou poděkovat, že jsme se společně mohli takového turnaje zúčastnit a doufáme, že v dalších ročnících na takový turnaj znovu zavítáme. Pro všechny to bylo velmi náročné, ale každý ze sebe dokázal vydat maximum. Nesmíme zapomenout také na rodiče, kteří ve velkém počtu přijeli hráče povzbuzovat až do dalekého Znojma. Ještě jednou díky a třeba zase za rok!"

Komentují trenéři Marek Rezler, Martin Škvor a Lukáš Zavadil.

Video z turnaje naleznete na odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=4ulRH3AlBvg

Author AK