Mládež
srpen

Příprava U15 se blíží do finále

U15 finišuje s letní přípravou a trenér Honza Kozderka nám poslal krátké zhodnocení a průběh přípravy.

Trenér Honza Kozderka: "Sezónu 2019/20 jsme zahájili 24.7. dobrovolnými náběhovými tréninky. První oficiální trénink nás čekal 29. července. Hned druhý den kluci absolvovali kondiční a dovednostní testy. Třetí den přípravy jsme sehráli přátelské utkání v Mladé Boleslavi, kde jsme trošku prospali úvodních 15 minut, ale jinak jsme předvedli herně slušný výkon a prohráli 3:2. Hned o víkendu nás čekal domácí turnaj Junior North Cup, kde jsme obsadili celkové 4. místo, když jsme porazili 6:0 Most a 3:0 Ústí, remizovali 0:0 s Pardubicemi a prohráli 0:2 s Bohemkou, 0:2 s Libercem a 0:1 s Boleslaví. Následně jsme odcestovali na soustředění do Lánova u Vrchlabí. Úvodní den jsme sehráli přátelské utkání s Náchodem (výhra 6:2). Další dny nás čekali dvoufázové tréninky na hřišti. Soustředění jsme si zpestřili orientačním během s plněním úkolů. Po večeři jsme většinou hráli společenské hry nebo rozebírali situace v týmu. V závěrečný den za námi přijel na utkání ABC Braník, který jsme porazili 12:2. Závěrečný blok soustředění absolvujeme v domácích podmínkách, ve středu 14. jsme doma hráli 5:3 s Varnsdorfem. V pátek se naši hráči v rámci letní fotbalové školičky stali trenéry ročníku 2010. V sobotu jsme zvítězili po nepříliš vydařeném výkonu 7:5 nad týmem Ústí nad Labem. Týden v domácích podmínkách jsme zakončili nedělním přejezdem Jizerských hor na kolech s hráči a rodiči z Jakuszyc do Jablonce. Tento týden nás čeká poslední tréninkový blok a středeční přátelské utkání s Mostem. O víkendu doma hostíme v prvním mistrovském utkání těžkého soupeře z Teplic."