říjen

Pravidla vstupu na stadion Střelnice

Abychom splnili podmínky aktuálních pravidel ohledně bezinfekčnosti návštěvníků stadionu Střelnice, je nutné splnit následující dle nařízení MZČR a protokolu LFA.

Splnění podmínek bezinfekčnosti se prokazuje: (aktualizace 1. 11. 2021)

• osoba absolvovala nejdéle před 3 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že u očkování uplynulo:
    • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo
    • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: testovací centrum Střelnice NENÍ o víkendu v provozu! Test si tedy zajistěte ještě před víkendem.

Fanoušci se jedním z výše uvedených způsobů prokáží při vstupu na stadion Střelnice. Proto doporučujeme, abyste na zápas šli v předstihu a rozhodně nenechávali příchod na stadion na poslední chvílí! Ulehčíte tak práci všem, kdo se starají o organizaci utkání a budete mít větší šanci přijít na svá místa na tribuně včas. Čím déle budete příchod na stadion odkládat, tím větší je pravděpodobnost, že se vytvoří velké fronty a nebude propustnost turniketů tak rychlá. Děkujeme za pochopení!