duben

Pošlete nám svůj příběh

Podělte se s námi o vlastní zkušenost s činností hasičů a vzdejte tím hasičům hold spolu s námi!

Máte nějakou vzpomínku či zkušenost, za kterou si hasiči zaslouží poděkování?  Napište nám své příběhy do úterý 2. května na email fanousci@fkjablonec.cz s předmětem "Jablonec hasičům - příběh" a připojte se tím k našemu klubu v projektu Jablonec hasičům 2017!

Rádi váš příběh zveřejníme na klubovém webu a v zápasovém bulletinu k utkání s Plzní. Oceníme tím hrdiny, kteří pomohli či zachránili vaše zdraví, životy či majetek!

Příběhy nejsou omezeny datem ani místem události. "Necháváme na každém autorovi, jak moc konkrétní bude. Mnoho spoluobčanů zažilo v minulosti nějakou událost a nemělo možnost bezprostředně po akci poděkovat hasičům, kteří jim ochránili majetek nebo zdraví. Nabízíme jim takhle jednu z možností, jak zpětně vyzdvihnout jejich zásluhu," řekl k výzvě tiskový mluvčí FK Jablonec Štěpán Hanuš.

Pro inspiraci vybíráme několik příběhů, které jsme ztvárnili v minulých ročnících: