Poděkování fanouškům

FC Hradec Králové FK Jablonec
ePojisteni.cz liga, 2. kolo so 6. 8. 2016, 17:00

Do Mladé Boleslavi vyrazilo z Jablonce několik stovek jabloneckých příznivců a v sobotním odpoledni pomohli slušným fanděním po celé utkání našim hráčům k cenným třem bodům.

Na pozápasové konferenci jim vysekl poklonu také trenér našeho týmu. "Naši kluci ten zápas fantasticky oddřeli i kvůli našim fanouškům, kterým samozřejmě děkujeme za podporu, kterou nám dneska tady v Mladé Boleslavi vytvořili,“ chválil fanoušky Jablonce Zdenko Frťala. Skalní příznivci v kotli i na vedlejší tribuně se vydali stejně jako hráči ze všech sil a po zápase si mohli znovu po týdnu užít děkovačku s celým týmem. Další příležitost budou mít příznivci zelenobílých už příští týden, kdy na Střelnici hostíme Slovácko (výkop 13.srpna v 17 hodin).

Author Štěpán Hanuš