Juniorka
3
říjen
2017

Po deseti kolech je juniorka stále poslední


V 10. kole Juniorské ligy nestačil náš tým U21 na posílený výběr Českých Budějovic. O osudu utkání rozhodla branka domácích ve 2. minutě zápasu.

Juniorská liga 2017/2018 | 10.kolo


1
:
0
1:0

Branky CEB: 2. Benát

Branky JAB:


Domácí vyslali do utkání pět posil z A týmu, v našem týmu byl jen stoper Martin Kouřil z áčka. Úvod domácích byl smrtící. Už ve 2. minutě začal Benát gólovou akci na Mashikeho, ten předal míč Matouškovi, jehož centr se snesl k nohám Petra Benáta, který brzy otevřel skóre. O chvíli později mohl vyrovnat Vitković, ale z dobré pozice branku přestřelil. Domácí celek byl v prvním dějství aktivnější a brankář Klement musel zasahovat proti Matouškovi. Jablonecký brankář se vyznamenal po 25 minutách. Moravec se řítil v úniku na naší branku, ale Klement jej vychytal. Další branku diváci v prvním dějství neviděli.

Do druhého poločasu jsme šli aktivně my. Po sérii rohů a se do šance dostal Pleštil, ale vyrovnat se mu nepodařilo. Domácí se z aktivity Jablonce oklepali a druhou branku mohl přidat Moravec, jeho dobrý pokus Klement vyrazil a Mashike se k dorážce nedostal. Dynamo postupně získávalo opět převahu, ale vyrovnat mohl Schön. Ten se dostal do úniku, ale domácí brankář jeho snahu zmařil. V závěru mohl přidat pojistku Benát, ale jeho rána orazítkovala jen břevno. Závěr se odehrál na polovině Dynama a Jablonec si vytvořil tlak. Domácí celek se ubránil i sérii rohových kopů a ukončili sérii čtyř porážek v řadě. 

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.