Rozhovor
18
únor
2020

Obrovský krok směrem vpřed, říká Jeřábek


Šestadvacetiletý stoper Michal Jeřábek se dnes připojil k týmu trenéra Petra Rady a po první tréninkové jednotce poskytl klubovému webu své dojmy z nového jabloneckého prostředí.

Michale, co pro tvou kariéru znamená dnešní přestup do Jablonce?

Je to pro mě obrovský krok směrem vpřed. Jablonec je v posledních letech špička, každý rok se pere o Evropu. Je tu kvalita, viděl jsem už zázemí klubu a tím vším je to pro mě velký krok.

V pondělí jsi na našem stadionu sledoval z hlediště počínání svých nových spoluhráčů při vydařené jarní premiéře s Příbramí. Co jsi na zápas říkal?

Kluky většinou z ligy znám déle. Ale teď jsem se na ně víc zaměřil, protože už jsem tušil a věděl, že od zítra s nimi začnu trénovat a budu s nimi v jedné kabině. Je dobré, že zápas zvládli, protože první kola bývají vždy ošemetná a nikdy nevíte, co od toho můžete úplně čekat. Super, že se to povedlo i takovýmto výsledkem.

Zmínil jsi, že některé kluky z naší kabiny znáš. Jmenovitě s Kubou Považancem a Janem Krobem ses už setkal na Dukle, respektive v Teplicích.

S oběma kluky to je samozřejmě příjemné setkání. S Krobíkem už jsem si nějakou tu chvíli psal a zjišťoval jsem od něj nějaké informace, docela jsme ten přestup spolu prožívali. S Kubou jsem se neviděl déle, ale už i s ním jsem stihl něco probrat. Myslím, že všichni kluci mě přijali tak nějak dobře.

S týmem už za sebou máš absolvovaný první klasický pozápasový trénink, jaký byl?

Byl krátký a intenzivní. Pro kluky, co neměli zápasové vytížení, to byl ideální trénink v tom dostat se do nějaké zátěže. Bylo to všechno v rychlosti a kvalitě. Mám z toho jen dobré pocity.

Jsi rád, že se po určité době opět vracíš do ligového kolotoče?

Těším se, že se budu moci připravovat na ligové utkání a budu pohromadě s tím top týmem. Budeme se chystat a připravovat a věřím, že se nám bude dařit.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.