Rozhovor
16
květen
2021

Nezvládli jsme to, litoval Pleštil po porážce


Náš tým zahodil včera v Příbrami několik šancí a pak z ojedinělé standardky domácích inkasoval rozhodující branku. I proto U Litavky jen těžko hledal slova zklamaný záložník Dominik Pleštil.

V čem byl problém, že se nám nepodařilo splnit v Příbrami roli favorita?

Sami to asi nevíme, v čem byl úplně problém. Přitom začátek zápasu jsme měli myslím docela dobrej, měli jsme tam tyčku, ale postupem času … . Chyběla nám mezihra, finální fáze, někdy jsme to nedotáhli do konce a pak dostaneme gól z takové hloupé standardky. Koledovali jsme si. Nezvládli jsme to, ale přesný důvod vám asi neřeknu, protože ho sám nevím.

Jak velká komplikace je to v boji o druhé místo s pražskou Spartou.

Musíme teď stoprocentně vyhrát poslední dvě utkání a doufat, že Sparta klopýtne tak jako my a ztratí v Boleslavi nebo na Bohemians. To je jediné, co teď pro to můžeme udělat.

Porážka přišla po jedenácti zápasech v nejméně vhodnou dobu.

Celou sezonu o něco bojujeme, předvádíme většinu jara super výkony, daří se nám. Teď si musíme hlavy nastavit tak, že zapomeneme na tenhle zápas a zkusíme dojet poslední dvě kola vítězně. Hlavně se nesmíme z tohohle zápasu s prominutím nepos… . Musíme zvednout hlavy a začít od znova hrát tak, jak jsme hráli před tímto zápasem. Nic jiného pro to teď udělat nemůžeme. Určitě si nemůžeme tímhle zápasem zkazit celou sezonu.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.