Nejstarší dorost porazil Spartu

V dohrávaném utkání 7. kola České ligy jablonecký starší dorost porazil ve středu Spartu Praha B 3:0 (2:0). Ve velmi dobrém utkání Jablonec zvítězil zejména díky prvnímu poločasu, kdy si vytvořil dvoubrankový náskok. Druhý poločas byl o poznání více bojovnější, ale domácí třetí brankou výhru završili.

ČL, Kolo: 7, Datum: 13.10.2021

FA Jablonec - AC Sparta Praha B 3:0 (2:0)

Sestava FA Jablonec: Reiner – Jodas (83. Schober), Malý, Chládek, Ryml – Werani (60. Šebek), Kubín, Stibor, Hanzliček – Linhart, Svrček (72. Plechatý)

Trenéři: Just, Mička

Branky FA Jablonec: 13.Werani, 36. Svrček, 67. Hanzlíček

Potrestaní FA Jablonec: ŽK – 39. Stibor, 48. Jerasov, 76. Plechatý

Sestava soupeř: Kolář – Lukášek, Staroščák, Jelínek, Krejčí – Penxa (68. Drchal), Jandovský, Cettl, Čihák – Boček (53. Vais), Konopásek