Rozhovor
28
listopad
2021

Nedaří se nám střelecky, láme si hlavu Malínský


S bídnou střeleckou potencí se v letošní ligové sezoně potýká náš Jablonec. Gólově vyšel naprázdno už ve třetím zápase v řadě. Záložník Tomáš Malínský po zápase s Boleslaví rozebíral nelichotivou umístění i současnou situaci.

Konečný výsledek je určitě dalším zklamáním.

Přitom jsem se cítil dobře, ale bohužel ten výsledek je nakonec takový, jaký je. Mít v tabulce po šestnácti odehraných zápasech třináct bodů, to je hrozně málo.

Leží na vás už nějaká deka?

Deka, karma, to jsou všechno taková zvláštní slova. Tu situaci, v které se nacházíme, vnímáme. Nikoho nás to netěší. Je to fotbal, v životě jsou i horší věci. Nikdo jinej to nezmění, ani trenér, jen my hráči na hřišti. Je potřeba poctivě makat v tréninku. Už teď je to nepodařená sezona. Musíme se sebrat my hráči a uvidíme co přinesou další zápasy. Věřím, že se to zlomí.

Čím si vysvětluješ fakt, že v Konferenční lize se nám daří a ve FORTUNA:LIZE ne?

Furt si říkáme a omíláme, že to další zápas už zlomíme. Bohužel nám to nejde. Zakopaný pes je asi v tom proměňování šancí a v tom, že se nám nedaří střelecky. Nechce nám tam nic spadnout. Pak tam zaspíme v druhém poločase v prvních pěti minutách. První šance soupeře nás pořádně nevarovala a umožnili jsme mu další, kterou už proměnil. Naší následnou snahou už jsme to tam nedotlačili.

Může mít tedy na vás vliv, že kombinujeme ligové zápasy s evropskými?

Tyhle velké zápasy chceme hrát. Je to velké pozitivum. Co by za to ostatní hráči v lize, co ty poháry nehrají, dali. Je to prostě sen si to zahrát. Za to jsme všichni rádi. V Konferenční lize hrajeme důstojnou roli a přinášíme českému fotbalu body do koeficientu. Z tohohle pohledu je to fajn. A jestli to má vliv na ligu? To já nechci házet na to, že by to byl důsledek Konferenční ligy. Můžeme si za to jen my sami. Nikdo jiný se z téhle situace za nás nedostane.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.