Aktualita
2
říjen
2017

Naši hráči v národních týmech


Po utkání s Mladou Boleslaví začala další reprezentační přestávka. A opět se týká také několika našich hráčů.

Ondřej Mihálik

Útočník Ondřej Mihálik se opět objevil v nominaci trenéra reprezentace U21 Vítězslava Lavičky. Naše Lvíčata čeká kvalifikační boj o EURO 2019 hráčů do 21 let v Chorvatsku. Utkání se odehraje v pondělí 9. října od 18 hodin.

Vladimir Jovović

Černohorský reprezentant Vladimir Jovović má před sebou dva kvalifikační duely o postup na mistrovství světa v Rusku. První utkání odehraje národní tým Černé Hory v domácím prostředí proti Dánsku ve čtvrtek 5. října. Druhé kvalifikační utkání se odehraje v polské Varšavě v neděli 8. října proti domácímu Polsku. V případě úspěchu v obou zápasech se Černá Hora kvalifikuje na světový šampionát.

Jakub Janetzký

Záložníka Jakuba Janetzkého čekají dva zápasy kategorie U20. V rámci turnaje Under 20 Elite Tournament si český tým zahraje proti Polsku a Anglii. Duel s Polskem se odehraje v pátek 6. října od 15:30 hodin ve Vrchlabí. Zápas s Anglií se odehraje 10. října od 14 hodin v Anglii. Ve výběru U20 je také stoper David Lischka, který od nás hostuje v Karviné.

Stanislav Tecl a Lukáš Masopust

Ofenzivní dvojice Stanislav Tecl a Lukáš Masopust jsou díky svým posledním výkonům v jabloneckém dresu na seznamu náhradníků reprezentačního A týmu Karla Jarolíma. Blízko k povolání byl díky omluvence útočníka Milana Škody útočník Stanislav Tecl. Přednost ale dostal útočník Sparty Václav Kadlec.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.