Pozvánka
9
říjen
2015

Naše ženy hostí lídra ligy Starou Lysou


Česká fotbalová liga žen nabídne v 6. kole zajímavé utkání, ve kterém naše ženy hostí lídra soutěže TJ Sokol Stará Lysá. Hraje se v sobotu od 14 hodin na stadionu v Mozartově ulici.

Česká fotbalová liga žen | 6.kolo


1
:
1
1:1

Branky JAB: 13. Klementová

Branky STL: 10. Červeňáková


Pikantní a náročný duel čeká svěřenkyně trenéra Jana Štola v 6. kole České fotbalové ligy žen. Do Jablonce totiž v sobotu přijede TJ Sokol Stará Lysá, farma Sparty Praha a jeden z největších adeptů na celkové vítězství v ČFL žen. A jak si sobotní soupeř našich děvčat vedl v dosavadním průběhu ligy?

Stará Lysá má na kontě 13 bodů po pěti odehraných zápasech s bilancí čtyř výher a jedné remízy. Stará Lysá je však známá svými vysokými výhrami, což letos dokazuje dosažené skóre 20:5!

Naše ženy jsou v tabulce na pátém místě s devíti body za tři výhry a dvě porážky. Skóre našich děvčat činí 24:13! Souboj dvou ofenzivně laděných týmů by mohl přinést slušnou podívanou. Navíc naše holky mají Staré Lysé co vracet. V minulé sezoně si totiž jablonecké holky nenašly recept na jednoho z velkých favoritů soutěže. Hned v prvním podzimním kole se Jablonec představil v Lysé a prohrál 3:1. Domácí odveta na jaře byla ještě jednoznačnější, když hosté vyhráli 5:0!

Přijďte podpořit naše ženy v sobotu 10. října od 14 hodin na stadion v Mozartově ulici v Jablonci nad Nisou. Rozhodčími sobotního zápasu jsou pánové Lejsek - Nestler, Řezníček.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.