Mládež
24
červen
2021

Nábor přilákal čtyři desítky dětí


FOTOGALERIE/ Ve čtvrtek 24. června pořádala Fotbalová akademie Jablonec ještě před prázdninami nábor dětí a užít si sportovní odpoledne dorazily čtyři desítky dětí. Náboru s dětmi se zúčastnili také hráči našeho ligového A týmu včetně kapitána Tomáše Hübschmana.

Nábor před prázdninami přilákal plno dětí, které si mohly užít zábavné sportovní odpoledne a zaběhat si na hřišti se svými velkými idoly z řad ligových hráčů FK Jablonec. „Moc bych chtěl poděkovat hráčům A týmu, že tady byli. Pro děti, ale i pro rodiče, když vidí hráče ligového áčka s tím nadšením, jakým malé kluky vedli a pomáhali trenérům, tak to bylo nádherný. Moc jim děkuji, že se k tomu takhle postavili,“ říká ředitel Fotbalové akademie Jablonec Benjamin Vomáčka. Za náš A tým se náboru zúčastnili Tomáš Hübschman, Jan Krob, Jan Hanuš, Libor Holík, Jakub Martinec, David Štěpánek, Dominik Pleštil, Tomáš Čvančara a Tomáš Vajner.

Jedním z hráčů, který se náboru zúčastnil, byl brankář Jan Hanuš, který měl na náboru syna Jonáše. „Líbilo se mi to moc. Myslím, že bylo super vidět kluky, jak byli rozjaření a jak je to bavilo. Pro mě to bylo o to víc, že jsem tu měl syna. Jsem z toho teď dojatý a hrozně se mi to líbilo. Fotbal má rád, rád kope a bylo to moc hezký. Líbily se mu stanoviště, co byly udělané pro děti a myslím si, že to bavilo všechny děti. I já se spoluhráči jsme si to užili,“ líčí své dojmy z náboru Jan Hanuš, který během náboru vedl skupinu dětí, kde byl i jeho syn. Svěřence trenéra Petra Rady neodradil ani fakt, že v tomto týdnu jsou na programu dvoufázové tréninky. „Tréninky náročné byly, ale de facto tahle akce s dětmi nás nabije, když vidíš, jakou z toho mají a radost a my jim můžeme alespoň trochu pomoct, tak je to hezký,“ dodává Jan Hanuš. „Máme skupinu na Whatsappu, kde si plánujeme takové akce. Tak jsme se tam dobrovolně napsali, že půjdeme sem za dětmi. O to to je lepší, že jsme sem šli, protože jsme chtěli. Člověk si to víc užije a víc tím žije (usmívá se),“ líčí brankář Jablonce, jak vypadal výběr hráčů na nábor.

Mezi organizátory náboru panovaly lehké obavy z počasí, které v poslední době nebylo zcela optimální, ale naštěstí ve čtvrtek vše vyšlo na jedničku. „Naštěstí nám přálo počasí, takže si děti užily výborné hřiště. Trenéři připravili několik dobrých stanovišť, takže vše bylo pozitivní. Mile nás překvapila také účast na náboru, když na nábor zavítaly čtyři desítky dětí. Takže i to je pro nás krásné číslo a je to také zavazující, že budeme s dětmi chtít pracovat, aby je to v akademii bavilo a vždy se těšily na návštěvy u nás,“ dodává ředitel akademie Vomáčka.

Čtvrteční nábor nebyl poslední velkou akcí tohoto roku. Již na startu nového školního roku bude v sobotu 4. září další velká akce pro děti a rodiče. „Tohle byla poslední akce, abychom se dostali do povědomí dětí ještě před prázdninami. Další velký nábor bude na podzim v sobotu 4. září. To budeme pořádat velký turnaj Junior North Cup Micro, který je pro kategorii U9, takže chceme udělat nábor. Děti si to s námi můžou zase zkusit a navíc uvidí, jak se hrají zápasy a věříme, že se jim to bude líbit a začnou pak trénovat se svými kategoriemi v akademii,“ nastiňuje další plány Fotbalové akademie Jablonec Benjamin Vomáčka.

Pokud jste nestihli čtvrteční nábor do Fotbalové akademie Jablonec a máte doma holku nebo kluka, kteří by rádi hráli v barvách Jablonce, ozvěte se našim trenérům.

Důležité kontakty:

Marcel Belšan, šéftrenér přípravek
marcel.belsan@fkjablonec.cz
+420 728 761 444

Benjamin Vomáčka, ředitel akademie
vomacka@fkjablonec.cz
+420 777 902 744

Milan Kykal, sekretář mládeže
milan.kykal@fkjablonec.cz
+420 606 394 004

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Nejnovější články

Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.