This text will be replaced
Aktualita
27
březen
2017

Nábor do dívčích týmů pokračuje i po neděli


Při nedělním utkání proti Jihlavě proběhl první nábor dívek do řad FK Jablonec. Především v týmu dívčích přípravek je míst stále ještě dostatek a pro všechny holky, které baví sport a fotbal, nábor stále probíhá.

Pod dohledem trenérů ženského úseku FK Jablonec a samotných hráček probíhal nábor během nedělního utkání A týmu. Bohužel s ohledem na nepříznivé počasí musely být všechny disciplíny přesunuty do vnitřních prostor sálu víceúčelové budovy Střelnice a díky tomu zaznamenala akce nižší účast.

Podle slov manažera ženského úseku Petra Košteyna nábor do dívčích týmů bude probíhat kontinuálně i nadále. "Nedělní akce se povedla organizačně a splnila plán především v tom, že se o naši činnosti veřejnost dozvěděla. Pomohla nám i návštěva Blanky Pěničkové, čehož si moc vážíme. Všechny dívky a ženy, které mají zájem o aktivní pohyb a fotbal jako takový, určitě v našich řadách rádi přivítáme," řekl Petr Košteyn.

Tréninky dívčích přípravek nyní probíhají v Městské sportovní hale v Jablonci každé pondělí od 17 hod 18 hodin. Bližší informace najdete v ženské sekci na klubovém webu.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.