Meteor Praha - FK Jablonec U15   2:1    / 1:0 /

Branka: Malimánek

Sestava: Gregor, Janda, Michálko, Florián, Málek, Vobejda, Coufal, Malimánek, Podzimek, Horáček, Hrušovský

Střídali: Procházka, Šimůnek, Kobr

Zřejmě v "utkání jara" jsme začali nervozně... Po patnácti minutách se hra zlepšila a vytvořili jsme si dvě tutové šance - Podzimek, Horáček... Bohužel gól dal "do šatny" soupeř 1:0.

Druhou půli jsme začali podobně jako první. Po zklidnění hry jsme vyrovnali Malimánkem na 1:1 a byli aktivnější než domácí, kteří se pokoušeli o brejkové situace. Fatální ztráta u postranní čáry, které předcházel "vypuštěný souboj" ve středu hřiště vedla ke druhé brance v naši síti 2:1. Drtivý závěr vyrovnání nepřinesl, i když příležitosti jsme měli... Soupeř si šel za vítězstvím o něco víc než my a zaslouženě v tabulce vede.