Mládež
leden

Mladší dorosty hrály s Bohemians 1905

Týmy mladších dorostenců se v přípravě utkaly s výběry Bohemians Praha 1905. Oba zápasy skončily shodným výsledkem 2:3.

FK Jablonec U17 - Bohemians 1905 2:3 (1:1)

Branky Jablonce: Šilhavý, Coufal.

Sestava Jablonce: Mazánek - Janda, Hnát, Michálko, Málek - Kobr, Šimůnek, Coufal, Vrzák - Šilhavý, Horáček (65. Kaláb).

"Utkání probíhalo velmi slušném tempu, které ze začátku určoval spíše tým Bohemians. I přes to jsme si vypracovali hned v úvodu dvě velké šance, ale bohužel je neproměnili. Soupeř šel do vedení gólem ze standardky. Ještě do poločasu vyrovnal Šilhavý, který zužitkoval nezištnou přihrávku Coufala a zúročil tak předchozí dobré napadaní celého mužstva. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale soupeř dokázal krátce po sobě dvakrát skórovat ze situací, kdy došlo k nedorozumění v naší obraně. Po té přišlo také několik šancí pro nás, ale ujala se bohužel pouze jedna, kdy Coufal zužitkoval centr Šilhavého a utkání tak skončilo 2:3 pro Bohemians. Výsledek v tomto případě neberu jako extra důležitý, jsem rád, že se ukazuje, že se umíme vyrovnat celkům, které hrají stabilně první dorosteneckou ligu a je to pro nás motivace směrem dál," hodnotí utkání dorostu U17 Martin Kotyza.

FK Jablonec U16 - Bohemians 1905 2:3 (1:1)

Branky Jablonce: Hloušek, Kedroň.

Sestava Jablonce: Fiala - Košata, Efenberk, Hušek, Kiss, Váňa, Körber, Břenek, Kedroň, Hloušek, Ježek. Střídali: Houdek, Kracík, Šálek.

"Do utkání se nám podařilo převést několik věcí z tréninkového procesu, za což jsem velmi rád. Po celou dobu jsme se snažili hrát co nejvíce s míčem, zdokonalovat naší útočnou fázi a odměnou nám byly dvě krásné branky. Z výsledku příliš nadšený být nemohu, ale z předvedenou hrou jsem celkem spokojen," říká k utkání trenér dorostu U16 Marcel Och.