Mládež
30
leden
2018

Mladší dorosty hrály s Bohemians 1905


Týmy mladších dorostenců se v přípravě utkaly s výběry Bohemians Praha 1905. Oba zápasy skončily shodným výsledkem 2:3.

FK Jablonec U17 - Bohemians 1905 2:3 (1:1)

Branky Jablonce: Šilhavý, Coufal.

Sestava Jablonce: Mazánek - Janda, Hnát, Michálko, Málek - Kobr, Šimůnek, Coufal, Vrzák - Šilhavý, Horáček (65. Kaláb).

"Utkání probíhalo velmi slušném tempu, které ze začátku určoval spíše tým Bohemians. I přes to jsme si vypracovali hned v úvodu dvě velké šance, ale bohužel je neproměnili. Soupeř šel do vedení gólem ze standardky. Ještě do poločasu vyrovnal Šilhavý, který zužitkoval nezištnou přihrávku Coufala a zúročil tak předchozí dobré napadaní celého mužstva. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale soupeř dokázal krátce po sobě dvakrát skórovat ze situací, kdy došlo k nedorozumění v naší obraně. Po té přišlo také několik šancí pro nás, ale ujala se bohužel pouze jedna, kdy Coufal zužitkoval centr Šilhavého a utkání tak skončilo 2:3 pro Bohemians. Výsledek v tomto případě neberu jako extra důležitý, jsem rád, že se ukazuje, že se umíme vyrovnat celkům, které hrají stabilně první dorosteneckou ligu a je to pro nás motivace směrem dál," hodnotí utkání dorostu U17 Martin Kotyza. 


FK Jablonec U16 - Bohemians 1905 2:3 (1:1)

Branky Jablonce: Hloušek, Kedroň.

Sestava Jablonce: Fiala - Košata, Efenberk, Hušek, Kiss, Váňa, Körber, Břenek, Kedroň, Hloušek, Ježek. Střídali: Houdek, Kracík, Šálek.

"Do utkání se nám podařilo převést několik věcí z tréninkového procesu, za což jsem velmi rád. Po celou dobu jsme se snažili hrát co nejvíce s míčem, zdokonalovat naší útočnou fázi a odměnou nám byly dvě krásné branky. Z výsledku příliš nadšený být nemohu, ale z předvedenou hrou jsem celkem spokojen," říká k utkání trenér dorostu U16 Marcel Och.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.