Miniliga online U10 je u konce

Oproti fotbalovým zápasům se zde ve výzvách projeví individuální výkony.

U10, Miniliga online-závěr

FA Jablonec U10 - AC Sparta Praha U10 1:3

FK Teplice U10 - SK Sigma Olomouc U10 ❌

Miniligu online hodnotíme velmi pozitivně. Přemýšlíme, že budeme hledat soupeře i nadále a to nejen v době Covid viru, kdy nemůžeme úplně na hřiště. Pro kluky jsou tak domácí tréninkové úkoly/výzvy zajímavější, když mají soupeře. Jsou více motivováni a navíc se můžou porovnat se soupeřem.

U některých kluků jako jsou: Šíma, Eli, Vóba, Špidla, Říhyč a další, šla jejich čísla obrovsky nahoru. Nesmíme zapomenout ani na Davídka Svojtku, který je mladší o 3 roky než kluci a dokáže dát pár kluků s výkony v minilize ´´do kapsy´´.

Celkově jsme v ročníku spokojení, na tréninky chodíme v plném počtu, rodiče spolupracují, tvoříme dohromady silný tým!

Porovnání se Spartou:

TOP 17

FA Jablonec, 89

TOP 21

❗Od té doby už nám dají 2 hráči přes 1000 nožiček. Zvedáme se!
❗V lednu se utkáme se Spartou na hřišti, na zápas se moc těšíme.
❗V neděli nám udělala radost sms zpráva od jednoho z rodičů. My děkujeme!

,,Dobrý den, chtěla jsem vám ještě na (téměř) závěr miniligy poděkovat. I když to nebylo jednoduché každý den zorganizovat a navíc večer stále poslouchat kolik kdo čeho dal 😃, tak nakonec musím přiznat, že nám to přineslo i mnoho pěkných společných rodinných momentů. Udělali jsme si z toho víkendový rituál a dopoledne cvičili a běhali všichni. A pro mě je to cennější než ta čísla. Přejeme krásnou adventní neděli."

Author Králíček Ondřej