Mládež
5
prosinec
2017

Mikulášský turnaj U 9


Dne 3. 12.2017 v Městské hale v Jablonci nad Nisou proběhl tradiční Mikulášský turnaj přípravek kategorie U 9.Účastnilo se ho celkem 8. týmů, které byli rozděleni do dvou skupin, kde vždy postupovali první dva týmy, které posléze sehráli další utkání v nadstavbové části o 1. až 4. místo. Týmy, které obsadili 3. a 4. místo v základní části hráli v nadstavbové části o celkové 5. až 8. místo.FK Jablonec reprezentovali dva týmy a to tým "Zelený" a tým "Bílý". Hrálo se s počtem hráčů 4+1 a doba hry byla 1 x 15 minut.

Po základní části postoupili oba naše týmy ze základních skupin ze druhých míst a tak bylo jasné, že dojde na pikantní souboj kluků z jinak jednoho týmu. Tým "zelených" dokázal porazit kluky z FK Příbram a připsal si důležité body, bohužel tým "bílých" prohrál svoje utkání z RMSK Cidlina Nový Bydžov a zápletka byla na světe, upřednostnit jeden tým a jít za "možná" lepším výsledkem či nechat oba týmy hrát samostatně a ať si to rozdají v přímém souboji na hřišti? Samozřejmě jsme nechali oba týmy hrát hlavně samostatně, bez našeho zasahování a coachingu, byla to pouze jejich hra a o výsledku rozhodli sami svými dovednostmi a předvedenou hrou. Bylo to dobré rozhodnutí. Vzájemné utkání mělo neskutečný náboj a spád, kdy jedna šance střídala druhou a oba týmy předvedli krásnou hru a při závěrečném hvizdu rozhodčího se rozešli za remízového stavu 2 - 2.

Tým "zelných" obsadil celkově 3. MÍSTO a tým "bílých" celkové 4. MÍSTO. Gratulace všem klukům za vzornou reprezentaci našeho klubu. Rodičům, kteří se starali a hladký průběh turnaje DĚKEJEME.

"ZELENÝ"- Geisler,Markalous,Krátký,Hrubý,Toman,Meříř,Štěpař,Scholze.

"BÍLÝ" - Milisdorfer,Hadidy,Najman,Hlaváč,Sameš,Knappe Radek,Knappe Marek,Stehlík.

Libor Řezníček

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.