MOL Česká republika novým partnerem FKJ!

V průběhu druhé poloviny sezóny 2020/2021 uzavřely spolupráci dva silné a úspěšné subjekty. Jedním z hlavních parterů FK Jablonec se nově stala společnost MOL Česká republika, která na tuzemském trhu provozuje druhou největší síť čerpacích stanic pod značkami MOL a Pap Oil. Fanoušci jabloneckých fotbalistů mohli logo MOL vidět poprvé na tribunách na zápasu s 1.FK Příbram.

MOL Česká republika je u zákazníků známá nejen svými čerpacími stanicemi s kvalitním občerstvením, ale také dlouhodobou podporou českého sportu. Kromě fotbalu se angažuje v podpoře tenisu, rally, házené či basketbalu. Od roku 2015 je partnerem Fotbalové asociace ČR a titulárním partnerem MOL Cupu. Nyní se zařadil po bok partnerů i FK Jablonec.

„Přivítat mezi hlavními partnery takto silnou a úspěšnou společnost je pro náš klub významnou zprávou v této složité době. Jsme rádi, že můžeme společně pracovat na budování silného partnerství,“ říká Petr Flodrman, výkonný ředitel FK Jablonec.

Nejen fotbalisté, ale také široká veřejnost potřebuje na svých cestách načerpat energii. A proto jsme rádi, že se naším novým partnerem stala společnost s tak vysokou kvalitou nabízených služeb a produktů. Klub FK Jablonec i společnost MOL Česká republika kromě toho spojují také vysoké ambice patřit k těm nejlepším.

Uzavření spolupráce s FK Jablonec je pro nás významnou událostí na poli sportovního sponzoringu. Partnerství pro nás znamená možnost být oporou klubu a hráčům v nesnadné situaci, kdy se celý český fotbal a sport obecně potýká s důsledky pandemie. Doufáme, že jabloneckým hráčům přinese MOL povzbuzení a energii stejně tak, jako našim zákazníkům. Těšíme se, že se s fanoušky v lepších časech potkáme třeba i osobně na tribuně,“ dodává Richard Austen, generální ředitel MOL Česká republika.

FK Jablonec se společností MOL Česká republika připravuje pro fanoušky soutěže a společné aktivity, které pomohou ještě více propojit dvě úspěšné značky s širokou veřejností.

Author Martin Bergman