Akce
15
únor
2017

Lyžování s Jizerkou podruhé!


Povedená akce Lyžování s Jizerkou se uskuteční letos ještě jednou. Dalším termínem bude čtvrtek 23. února a těšit se opět můžete na slalomové závody a doprovodný program na Severáku v Hraběticích.

PRO NEPŘÍZNIVÉ POČASÍ JE AKCE ZRUŠENA!

Lyžování s Jizerkou proběhlo minulý týden a do slalomových závodů se zapojilo více než 200 lyžařů. Po dohodě s provozovatelem Ski Aréna Jizerky se podařilo zajistit ještě jeden termín. "Tentokrát očekáváme ještě větší zájem veřejnosti. S Jizerkou přijdeme na Severák totiž v týdnu, kdy probíhají v našem regionu jarní prázdniny. Dosud jsme vždy měli štěstí na počasí. Doufáme, že nám bude přát i tentokrát," řekl k chystané akci tiskový mluvčí klubu Štěpán Hanuš. Lyžování s Jizerkou se uskuteční ve čtvrtek 23. února 2017 v čase 10 až 15 hodin opět na sjezdovce v areálu Severák v Hraběticích v Jizerských horách.

O zábavu se bude po celý den starat náš maskot sova Jizerka. Akce je ale určena nejen dětem ale i všem dospělým fanouškům našeho klubu.

Na co se kromě Jizerky můžete ještě těšit?

  • závody ve slalomu o zajímavé ceny
  • muzika a doprovodný program
  • čaj zdarma pro všechny sjezdaře
  • autogramiáda hráčů A týmu

Závody ve slalomu budou probíhat po celou dobu akce u spodního vleku a vyhodnocovány budou každou celou hodinu. Zajímavé ceny může tedy vyhrát každý po celý den. Soutěžit se bude zvlášť v kategoriích dospělí, děti a speciální akce bude připravena pro členy našeho Dětského fanklubu! Všichni členové Dětského fanklubu mají zajištěno lyžování po dobu akce zdarma! Nejsi ještě členem? Nevadí - stačí si výhodné členství plné benefitů a mnoha dárků pořídit a na akci můžeš dorazit už jako fanoušek FKJ! Více informací o dětském fanklubu najdeš ZDE.

Po poledni bude akce ještě zpestřena autogramiádou vybraných hráčů A týmu, který se bude chystat na první domácí zápas jarní sezóny proti pražské Spartě.

Na akci není nutné se předem registrovat, pro účast v závodech bude probíhat registrace na místě.

Pro lepší představu se můžete podívat, jak proběhlo Lyžování s Jizerkou v loňském roce nebo v minulém týdnu letos.

Těšíme se znovu na viděnou na svahu!

Pozn. V případě nepřízně počasí si pořadatel vyhrazuje právo akci zrušit nebo upravit její program.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.