Aktualita
20
červen
2022

Letní příprava byla zahájena!


Letní příprava FK Jablonec pod vedením trenéra Davida Horejše před startem sezóny 2022/2023 byla v pondělí 20. června zahájena. V kabině se poprvé ukázali noví hráči a k týmu se také připojili navrátilci z hostování.

Záložník Pavel Šulc dostal svolení od FC Viktoria Plzeň, aby v Jablonci zahájil přípravu a momentálně se řeší forma jeho působení v Jablonci. K týmu se také hned v pondělí připojil univerzál Matěj Polidar, který bude na severu Čech hostovat ze Sparty. Novou tváří v kabině je také záložník Adam Ritter, který do Jablonce přestoupil z Jihlavy. 

Z hostování se vrátili útočník Jan Chramosta a brankář Adam Richter. Nadále se pracuje na příchodu dalších hráčů a na Střelnici by se mohl také objevit mezi fanoušky populární Vladimir Jovović, se kterým jednáme o návratu do Jablonce. Na zkoušku máme také německého třiadvacetiletého brankáře Jonase Brendiecka, který v mládeži působil v Borussii Dortmund nebo MSV Duisburg.

V Jablonci nebudou pokračovat hráči Martin Nešpor, Vlastimil Hrubý a kvůli zdravotním komplikacím také Dominik Mašek.

V úvodním týdnu letní přípravy začal Jablonec tréninkem na atletickém stadionu na Střelnici a zbytek týdne stráví tým trenéra Davida Horejše na kondičním soustředění v Břízkách. První přípravné utkání odehrajeme v sobotu 2. července na Vrkoslavicích proti Bohemians Praha 1905 a následně o týden později na stejném místě proti FK Varnsdorf. Vyvrcholení přípravy bude na herním soustředění v Itálii. 

Kádr pro letní přípravu 2022/2023

Brankáři: Jonas Brendieck (na zkoušce), Jan Hanuš, Adam Richter, Jakub Surovčík, Tomáš Vajner.

Obránci: Patrik Haitl, Jan Krob, Jakub Martinec, Matěj Polidar, Michal Surzyn, David Štěpánek.

Záložníci: Michal Černák, David Houska, Tomáš Hübschman, Vojtěch Kubista, Miloš Kratochvíl, Tomáš Malínský, Dominik Pleštil, Jakub Považanec, Adam Ritter, Tomáš Smejkal, Pavel Šulc.

Útočníci: Jan Chramosta, Davis Ikaunieks, Václav Kadlec, Jan Silný. 

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.