Rozhovor
20
září
2017

Kouč Klucký hodnotí pohárové utkání s Žižkovem


Nelehké utkání mají za sebou jablonečtí fotbalisté, když otáčeli pohárové utkání s Viktorií Žižkov. Trenér Klucký byl spokojen s postupem, ale jeho svěřenci před sobotním ligou příliš sil neušetřili.

S viditelnou úlevou hodnotil dnešní vydřený postup do osmifinále poháru MOL Cup trenér Jablonce Zdeněk Klucký. „V těchto zápasech se soupeři z nižších soutěží to jsou vždycky nervy. Hráči Žižkova hráli od začátku na sto deset procent, my jsme začali vlažně, nebylo to úplně ono. Během celého utkání jsme si ale vytvořili spoustu šancí, jenže jsme je neproměňovali. Prohrávali jsme 0:1 z pokutového kopu a těžko jsme to honili. Nakonec jsme rádi za výhru a postup,“ který Jablonec stvrdil až dvěma góly v druhém dějství.

Trenér ale věřil, že se jeho tým dokáže proti druholigovému soupeři z Prahy gólově prosadit. „Věřil jsem. Jen škoda, že se to utkání nerozhodlo dřív, kluky to nemuselo stát tolik sil. Už jsem pomalu přemýšlel nad prodloužením, i proto jsem nestřídal dříve. Čekali jsme, že čerstvé hráče dáme do prodloužení. Nakonec se nám podařilo rozhodnout ještě v normální hrací době,“ hodnotil dále jablonecký kouč. „Máme teď dva dny si odpočinout a v sobotu zkusíme něco udělat zase na Bohemce,“ plánuje Klucký v dalším programu HET ligy, který Jablonec odehraje už v sobotu ve Vršovicích.

Ani tentokrát nezůstal bez gólů útočník Stanislav Tecl, i když skóroval „jen“ z nařízené penalty pět minut před koncem. „Nebudeme ho moc chválit. Dneska mohl dát ještě nějaké další branky,“ řekl už s úsměvem jablonecký lodivod, který si pochvaluje jeho přítomnost v týmu. „Zná zdejší prostředí, proto jsme ho sem dělali a chtěli ho. Vrací nám teď důvěru a dává nám branky,“ konstatoval na závěr hodnocení středečního pohárového večera.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.