Rozhovor
14
říjen
2017

Klucký: Bod je pro nás nakonec zlatý


Jablonecký trenér Zdeněk Klucký musel být po zápase nakonec s konečným bodem spokojený. Olomoučtí v závěru nepoměnili dvě velké příležitosti, při kterých vynikl brankář Hrubý.

Trenér Sigmy Olomouc Václav Jílek toužil po třech bodech. „Z celkového pohledu je dnes bod pro nás málo. V našich silách je předvést lepší výkon, asi jsme přešli do nějakého zimního modu. Pomalu jsme kombinovali a měli jsme málo pohybu. Až v druhé půli to bylo z naší strany lepší a až samém v závěru zápasu to sneslo kritéria hry, kterou chci po hráčích. Štěstí se k nám dnes ale obrátilo zády. Hrubý prostě Jablonec výrazně podržel a udržel čisté konto. Z pohledu naší defenzívy jsem spokojen, třikrát v řadě jsme neinkasovali. Byť tam určitá nervozita z naší strany byla vidět a Jablonec nás mohl ohrozit i více,“ uvedl na tiskové konferenci kouč Olomouce, kterého mrzela především neproměněná šance Moulise v nastaveném čase. „Už nám takhle strhl jednou vítězství na naši stranu. Kdyby se dnes trochu podíval v té rychlosti na gólmana a zkusil ho obstřelit, tak jsme mohli slavit, ale bohužel, neproměnil,“ litoval kouč domácích.

Jablonecký kouč Zdeněk Klucký čekal v Olomouci těžké utkání a jeho slova se potvrdila. „Věděli jsme, že Sigma je doma silná na míči, dobře kombinuje a hraje v pohodě. Bylo to tak i na hřišti. Domácí byli v prvním poločase více na míči. Paradoxně jsme ale měli největší příležitost my, jenže jí Doležal neproměnil. Také po změně stran byla Sigma více na balonu. My jsme poctivě bránili a chodili do protiútoků. Jeden takový nevyřešil úplně dobře Tecl. Nakonec jsme měli v závěru štěstí, když soupeř neproměnil dvě velké příležitosti. Ale Vlasta Hrubý obě ty šance skvěle vychytal a zachránil pro nás bod. Ten je pro nás teď zlatý,“ oddechl si kouč Jablonce.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.