Rozhovor
1
říjen
2017

Kluckého těšil výkon i cenná výhra


Nedělní výhru nad nelehkým soupeřem hodnotil kladně jablonecký kouč Zdeněk Klucký. Jeho svěřenci zlomili neúspěšnou sérii proti týmu z města automobilů.

HET liga 2017/2018 | 9.kolo


3
:
1
2:0

Branky JAB: 27. Vladimir Jovovič, 38. Stanislav Tecl, 50. Vladimir Jovovič

Branky MBA: 65. Golgol Mebrahtu


Mladoboleslavský kouč Dušan Uhrin mladší neprožívá na středočeské lavičce dobrý start, ani dnes se jeho týmu nedařilo podle představ. „Jablonec vyhrál zaslouženě, byl aktivnější, razantnější a bojovnější. My jsme si zase dali gól skoro sami po nevydařeném odkopu. Do druhé půle jsme chtěli snížit, jenže jsme hned dostali další branku. Jediné, co mě tak může těšit, že jsme se aspoň v druhé půli Jablonci vyrovnali v důrazu,“ konstatoval stroze nespokojený kouč poraženého celku.

O poznání veselejší byl po výhře 3:1 samozřejmě jablonecký lodivod Zdeněk Klucký, který byl rád za přerušení nepříznivé serie s tímto soupeřem. „Konečně se nám to povedlo protrhnout. Připravili jsme se na ně dobře, po vedoucím gólu jsme se zklidnili, kontrolovali jsme hru a podařilo se nám vstřelit druhou branku. Po poločase jsme přidali třetí trefu a dál kontrolovali hru. Soupeř pak vrhl vše do útoku, tam jsme byli chvíli rozhození, než jsme se s tím srovnali. Dál jsme si pak vytvářeli další šance, hosté nakopávali dlouhé balony, ale do ničeho většího jsme je nepustili,“ těšilo jabloneckého kouče, který pochválil dvougólového Jovoviće. „Sehrál za nás pár zápasů, vstřelil branky, na některé zase přihrál, takže spokojenost tam určitě je. Hraje za reprezentaci Černé Hory, je malý, rychlý a má dobrou střelu. Kvalita té střely je opravdu dobrá, prokazuje to i na tréninku. Pracuje dobře i do obrany,“ charakterizoval stručněji jabloneckého střelce novinářům kouč Klucký. 

Jediným stínem utkání tak zůstalo zranění útočníka Doležala, který musel ze zápasu odstoupit těsně před poločasovým hvizdem. O jeho stavu ale nebyly ještě na tiskové konferenci detailnějších informací, hráč musel teprve na zdravotní vyšetření.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.