Juniorka
30
říjen
2017

Juniorka prohrála ve vichřici v Plzni 1:3


Ve 13. kole Juniorské ligy zavítal náš juniorský tým do Plzně. Ve větrných podmínkách na hranici regulérnosti náš tým prohrál 3:1.

Juniorská liga 2017/2018 | 13.kolo


3
:
1
2:0

Branky PLZ: 10. Vais, 27. Novák, 76. Pinc

Branky JAB: 55. Kubista M.


U obou celků se v sestavě objevili hráči z ligových A týmů. V dresu Plzně Kovařík, Pilař a Živulič. V jabloneckém dresu pak Kouřil a Kučera. Lepší vstup do zápasu, který se hrál za velmi prudkého větru, měl domácí tým. V 10. minutě šel favorit zápasu do vedení, když právě zmiňovaný Kovařík s Pavlíkem připravili pozici pro Jonáše Vaise a ten se nemýlil - 1:0.

Plzeň hrála v prvním dějství "po větru", a tak si vytvořila územní převahu. Vzduchem to vůbec nešlo, odkopy brankáře Klementa končily v zámezí a jednou dokonce málem zpět v naší brance. V 27. minutě se Viktorii naskytly dva rohové kopy v krátkém sledu. Po tom druhém, kdy rozehrál Pavlík, poslal volný Rudolf Novák míč placírkou do volné části jablonecké branky. 

Po změně stran se role obrátily a proti větru hrál tentokrát domácí tým. I jemu dělal přírodní živel značné potíže a byli jsme více na soupeřově polovině. Plzeňský brankář Sváček ovšem v úvodu druhého dějství vychytal brejk Schöna. Poté měl ještě zajímavou šanci Kubista, ale domácí brankář držel čisté konto. V 55. minutě už ovšem bylo sníženo. Centr Haitla dorazil za Sváčka právě Matěj Kubista - 2:1.

Plzeň zahrozila brejkem Pilaře s Arzbergerem. V této zkoušce ještě Klement obstál. V 75. minutě ovšem přišla třetí trefa domácích. Vais nahrával Suchému, který centrem z pravé strany vyzval k přesnému zakončení Dušana Pince - 3:1.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.