Aktualita
22
červen
2018

Jaroslav Zelený přestupuje do Slavie Praha


Hodně diskutovaný transfer Jaroslava Zeleného do Slavie se nakonec uskuteční. Levý obránce dnes podepsal v Edenu nový kontrakt. Díky za všechno, Zelí!

„Jednání se Slavií byla dlouhá, ale nakonec jsme našli společnou řeč. Nabídka na hráče byla výhodná jak pro klub, tak i pro samotného hráče. Jardovi děkujeme za jeho výkony v Jablonci a našim úkolem teď je v nejbližší době najít vhodné doplnění na levou stranu obrany,“ říká k transferu ředitel klubu Petr Flodrman.

Jaroslav Zelený přišel do Jablonce z Karviné v lednu roku 2017. Za své působení v Jablonci si připsal 41 startů v lize a na kontě má 1 gól a jednu asistenci. Pětadvacetiletý obránce po roce a půl Jablonec opouští a popere se starty v kvalifikaci o Ligu mistrů.

„Sice jsem byl v Jablonci pouze rok a půl, ale i za tuhle relativně krátkou dobu je na co si vzpomenout. Hráli jsme finále MOL Cupu, skončili jsme na třetím místě v lize a z toho plyne největší úspěch a tím je přímý postup do základní skupiny Evropské ligy, což považuji za obrovský týmový i osobní úspěch. Jablonec mě ve fotbale posunul o krok dál. Mrzí mě, že tu skončím, už třeba jen kvůli partě, která je v kabině skvělá. Ale na druhou stranu věřím, že je to pro mě další krok vpřed. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se nějakým způsobem podílejí na chodu Jablonce, a popřát hodně štěstí do nadcházející sezony,“ vzkazuje do Jablonce Jarda Zelený.

Související zprávy


Sdílej


Nejnovější články

Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.