Jarní permice v prodeji za 50 procent ceny

Zápas s Teplicemi udělal tečku za domácími zápasy v podzimní části sezóny 2021/2022. A proto zlevňujeme permice o 50% pro jarní část soutěžního ročníku!

V jarní fázi základní části FORTUNA:LIGY nás čeká šest zápasů plus následné zápasy v nadstavbové části. Jejich počet závisí na skupině, ve které budeme. Minimálně další dva domácí zápasy bychom však v nadstavbě měli odehrát.

Navíc jsme stále také v bojích poháru MOL Cup, na které se samozřejmě vztahuje vstup zdarma na domácí zápasy s permanentkou.

Čeká nás hodně náročná jarní část soutěžního ročníku! A chceme se opřít o kvalitní podporu v ochozech. Pojďte bojovat s námi!

CENY PRO STÁVAJÍCÍ PERMANENTKÁŘE

TRIBUNASTANDARDNÍZLEVNĚNÁDĚTSKÁ
VÝCHOD "A"650 Kč500 Kč150 Kč
VLAJKONOŠI DOMÁCÍ500 Kč500 KčX
ZÁPAD "B"600 Kč450 Kč150 Kč

STANDARDNÍ: cena permanentky pro dospělé muže starší 15 let
ZLEVNĚNÁ: cena pro ženy, studenty, důchodce a držitele průkazu ZTP
DĚTSKÁ: cena pro děti do 15 let

CENY PRO NOVÉ PERMANENTKÁŘE

TRIBUNASTANDARDNÍZLEVNĚNÁDĚTSKÁ
VÝCHOD "A"850 Kč650 Kč250 Kč
VLAJKONOŠI DOMÁCÍ500 Kč500 KčX
ZÁPAD "B"800 Kč600 Kč250 Kč

STANDARDNÍ: cena permanentky pro dospělé muže starší 15 let
ZLEVNĚNÁ: cena pro ženy, studenty, důchodce a držitele průkazu ZTP
DĚTSKÁ: cena pro děti do 15 let

Nová výhoda pro majitele permanentek!

Spolu s naším partnerem pro zajištění letního herního soustředění, regionem Gitschberg Jochtal v Jižním Tyrolsku, jsme připravili zajímavou akci pro majitele placených permanentek! Každý permanentkář získá slevu 15% na skipas v oblasti Gitschberg Jochtal, kde na milovníky zimních radovánek čeká 55 kilometrů sjezdovek Jižního Tyrolska!

Stávající výhody zůstávají!

Uvědomujeme si, že je doba nejistá a není pořád jasné, jestli budou tribuny přístupné všem fanouškům od jarní části sezóny. Nicméně s permanentkou máte největší šanci se na tribunu dostat, pokud budou nějaká omezení na počet fanoušků na tribunách.

• cena permanentky zahrnuje všechny domácí zápasy FORTUNA:LIGY
  • cena zahrnuje domácí zápasy v Poháru MOL Cup
  • cena zahrnuje vstup na domácí zápasy B týmu ve Sportovním areálu Břízky
  • s placenou permanentkou máte 20% slevu na jednorázové vstupy do FotbalParku Liberec, kde si můžete zahrát oblíbený fotbalgolf!
  • kromě nových výhod pro majitele permanentek od sezóny 2021/2022 jsou všechna dosavadní zvýhodnění zachována. Tedy sleva 20% na nákup v klubovém fanshopu, pravidelný mailový newsletter s aktualitami a nabídkami z klubu, dále SMS sestava před každým utkáním Jablonce atd.

Author Martin Bergman