Aktualita
8
leden
2020

Jakub Považanec prodloužil smlouvu!


Slovenský záložník Jakub Považanec v Jablonci prodloužil svůj kontrakt! Považanec podepsal novou smlouvu do 30. června 2023.

„Jsem v Jablonci spokojený, takže jsem se rozhodl prodloužit smlouvu o tři a půl roku. Když za mnou přišel pan Pelta, tak nebylo co řešit. Věděl jsem, že podepíšu, protože jsme tu i s manželkou spokojení,“ říká k podpisu smlouvy Jakub Považanec.

Jakub Považanec si v české nejvyšší soutěži připsal již 160 startů, ve kterých zaznamenal 12 branek a 3 asistence. V jabloneckém dresu naskočil do 88 zápasů a vstřelil 7 branek. Nejpovedenější byla sezóna 2018/2019, kdy si připsal 4 góly a 3 asistence.

„S klubem bych se v nejbližší sezóně chtěl probojovat do kvalifikace o evropské poháry a udržet horní příčky v lize. A co se týče osobních cílů, tak vylepšit si statistiky. Ale to přijde časem. Důležité je, že se daří týmu,“ dodává osmadvacetiletý záložník Jakub Považanec.

Jakub Považanec je rodák z Banské Bystrice, kde také začínal s fotbalem. V roce 2009 se probojoval do A týmu Banské Bystrice a od roku 2014 působí v České republice v týmu FK Dukla Praha, kde si připsal 72 startů a vstřelil 5 branek.

Figuroval také ve slovenské reprezentaci U21, která bojovala v roce 2013 o postup na evropský šampionát v baráži proti Nizozemsku. Vysněnou cestu na finálový turnaj ale slovenský tým nevybojoval. Dostal již také pozvánku do slovenského A týmu, kdy byl nominován na kvalifikační utkání proti Anglii na konci srpna 2016. V zimě v sezóně 2016/2017 přestoupil do Jablonce a podepsal smlouvu do konce roku 2019. Následně prodloužil kontrakt do 30. června 2023.

Ať se ti daří, Kubo!

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.