Aktualita
27
červenec
2020

Jakub Podaný přestupuje do Jablonce!


Zkušený univerzál Jakub Podaný je novou posilou Jablonce! Na sever Čech přestoupil z Dukly Praha! Jakub se hned první den přípravy zapojil do tréninkového procesu.

Odchovanec Sparty Praha má v české lize na kontě 9 sezón, ve kterých nasbíral 160 startů, vstřelil 12 gólů a přidal 28 asistencí. Podaný může hrát jak v záloze, tak i především v obraně nebo útoku. Fotbalista s velmi dobrou kopací technikou opustil v 33 letech Duklu a připojil se k týmu Petra Rady. Uplynulou sezónu strávil po sestupu Dukly do druhé ligy v týmu Bohemians Praha 1905. Přestup do Jablonce bere jako další pozitivní krok v kariéře.

„Přestup do Jablonce je pro mě určitě výzva, protože se pohybuje každoročně v horních patrech tabulky a prohání ty největší favority, když to tak řeknu. To mě láká a motivuje. Věřím, že svými výkony přispěji k tomu, aby to tak bylo i nadále,“ říká po podpisu smlouvy Jakub Podaný, který na severu Čech uzavřel roční kontrakt. V Jablonci tak doplní stávající defenzivní sestavu, kterou má Petr Rada k dispozici.

Jakub Podaný má zkušenosti nejen z české ligy, ale také získal mistrovský titul v Indii s týmem Atlético de Kolkata. Se Sigmou Olomouc vyhrál český pohár.

Profil Jakuba Podaného

Narozen: 15. června 1987

Národnost: Česká republika

Post: obránce, záložník

Noha: levá

Výška: 184 cm

Váha: 77 kg

Zápasy/góly/asistence v lize: 160/12/28

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.