Rozhovor
2
prosinec
2017

Jak hodnotili duel trenéři Vrba a Klucký?


Poslední zápas sezony a porážku 0:2 na hřišti půlmistra v Plzni hodnotí trenéři obou celků, pánové Pavel Vrba a Zdeněk Klucký.

Domácí lodivod Pavel Vrba byl spokojen jak s průběhem podzimní vydařené sezony, tak i se závěrečným zápasem Viktoriánů. „Věděli jsme, že nás dnes čeká velice těžký soupeř. Jablonec má celkově typologicky velice zajímavé mužstvo, především směrem dopředu. Soupeř měl i první velkou šanci, Tecl šel z úhlu sám na brankáře, ale Matuš Kozáčik nás v tento důležitý moment podržel. Pak jsme měli šance my, a při našem prvním gólu to byla hodně zajímavá a ukázkově zahraná akce. Ten zápas byl trochu víc takticky svázaný, ač se obě mužstva snažila hrát dopředu. Jablonec u nás potvrdil svou kvalitu, pro nás to nebylo vůbec jednoduché utkání,“ konstatoval na tiskové konferenci trenér Vrba a pochválil dvougólového střelce. „Jsem rád, že se prosadil právě Michal Krmenčík, který zasáhl do utkání po zranění. Nechtěli jsme jít do rizika a byli jsme trpělivý u jeho zdravotního stavu a Michal svou střeleckou formu potvrdil i dnes, tak jako při celém podzimu,“ pochválil střelce dvou branek trenér Viktorie.

Jablonec sice v posledním kole sebral body Slavii, na hřišti půlmistra ale vyšel bodově naprázdno. Jak poslední zápas v roce viděl kouč Severočechů Zdeněk Klucký? „Sehráli jsme v Plzni sympatické utkání, ale nedokázali jsme bohužel vstřelit branku. Možná kdyby Tecl vstřelil v úvodu branku při své šanci, mohlo se to vyvíjet úplně jinak. Bohužel my jsme dvakrát neuhlídali Krmenčíka a Plzeň měla i další šance a dvě břevna. Z mého pohledu nám chybí právě takový komplexní útočník, jako má Plzeň v podobě dnešního střelce dvou branek,“ zhodnotil poslední utkání roku 2017 jablonecký trenér.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.