Jablonecký dorost vybojoval na Admiře pouze bod.

Jablonecký starší dorost vybojoval v utkání 25. kola České ligy bod v Praze na hřišti FK Admira za remízu 1:1 (0:0). Utkání rozhodly góly po standardních situacích – rohových kopech, kterých bylo na obou stranách více než dostatek.

ČL, Kolo: 25, Datum: 15.5.2022

FK Admira Praha - FA Jablonec 1:1 (0:0)

Sestava FA Jablonec: Reiner – Jodas, Malý, Chládek, Ryml – Werani (89.J andura T.), Kubín (46. Drda), Stibor, Nykrín – Linhart, Svrček (74. Plechatý)

Trenéři: Just, Mička, Klucký

Branky FA Jablonec: 60. vlastní Škrabánek

Potrestaní FA Jablonec: ŽK – 81. Plechatý, 92. Stibor

Sestava soupeř: Matěka – Janáč, Doubravský, Škrabánek, Jakouš – Kohoutek (68. Marqvardsen), Tatdanov, Mráz, Aust – Sevček (89. Novák), Marek

Branky soupeř: 55. Mráz

Potrestaní soupeř:

Hřiště: Praha – Na Pecích/UMT

Rozhodčí: Paták, Smitka, Chrenko; delegát: Hanzal

Komentář: Jablonec zahrozil hned v úvodu, když ránu Nykrína zleva zastavilo až břevno. Ve 12. minutě obdobně z pravé strany pálil Werani, ale ten branku zcela minul. Za dvě minuty na druhé straně prudce vystřelil Mráz, ale Reinera nezaskočil. V 37. minutě nevyužil příležitost z trestného kopu Nykrín a jeho prudký míče cestu do branky nenašel. Vzápětí přišel trestný kop domácích z levé strany a na malém vápně centr z něho Mráz namířil do náruče Reinera.

Ve 48. minutě napřáhl z levého úhlu Nykrín, ale gólman Matěka byl na místě. Pak přišla série rohových kopů na straně domácích, ale jablonečtí z nich nic nevytěžili. Stejný obrázek pak probíhal na druhé straně a domácí z něho vytěžili vedoucí gól, když se parádně trefil Mráz. Jablonci se podařilo srovnat skóre o pět minut později rovněž po rohovém kopu z levé strany. Gól to byl vlastní, kdy na zadní tyči si v tísni srazil míč do sítě Škrabánek. V 81. minutě střela Linharta zleva je těsně minula zadní tyč domácí branky.

Sestavil: Pavel Bursa