Aktualita
14
červenec
2017

Jablonec odcestoval do Rakouska


Jablonečtí fotbalisté v pátek ráno odcestovali na herní soustředění do Rakouska. Tam je čekají tři přípravné zápasy s týmy z Anglie a Turecka.

Celkem s 19 hráči a třemi brankáři vyrazila jablonecká výprava do městečka Fügen, kde budeme až do soboty 22. července.

Soupeři v Rakousku

Fleetwood Town FC

První zápas v Rakousku odehrajeme v sobotu 15. července. Našim soupeřem bude anglický Fleetwood Town FC, který hraje třetí nejvyšší anglickou ligu. V uplynulém ročníku obsadil Fleetwood čtvrté místo v soutěži, když v 46 zápasech získal 82 bodů (23V – 13R – 10P). Sobota 15. 7. v 18:00, Kössen.

Wolverhampton Wanderers FC

Dalším soupeřem v Rakousku bude druholigový Wolverhampton Wanderes FC. Zápas odehrajeme v úterý 18. července. Anglický tým, který od sezony 2014/2015 hraje ve druhé lize, skončil v uplynulém ročníku na 15. místě. Ze 46 zápasů získal Wolverhampton 58 bodů za 16 výher, 10 remíz a 20 porážek. Úterý 18. 7. v 18:00, Schwaz.

Göztepe SK

Náš soupeř Göztepe Izmir patří historicky mezi nejvýznamnější kluby v Turecku. V sezoně 2016/2017 skončilo Göztepe ve druhé lize na pátém místě. Nakonec se tým z Izmiru probojoval až do finále playoff a dokázal postoupit do nejvyšší turecké soutěže. Klub Göztepe byl založen v roce 1925, dvakrát vyhrál turecký pohár a jednou superpohár. Zahrál si také Pohár vítězů pohárů a v 60. letech se pohyboval v soutěžích UEFA. Sobota 22. 7. v 14:00, Schlitters.

Hráčský kádr na soustředění

Brankáři

BÁRTA Michal, HRUBÝ Vlastimil, VALEŠ Roman

Obránci

HANOUSEK Matěj, HÜBSCHMAN Tomáš, JANKOVIĆ Nikola, KOUŘIL Martin, KYSELA Marek, LISCHKA David, PERNICA Luděk, ZELENÝ Jaroslav

Záložníci

BREDA David, DIVIŠ Jaroslav, JANETZKÝ Jakub, KUBISTA Vojtěch, KUČERA Adam, MASOPUST Lukáš, MEHANOVIĆ Mirzad, POVAŽANEC Jakub, TRÁVNÍK Michal

Útočníci

DOLEŽAL Martin, MIHÁLIK Ondřej

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.