Jablonec jde v odvetě na Pjunik Jerevan

FK Jablonec FC Pjunik Jerevan
2. předkolo EL, 2. kolo čt 1. 8. 2019, 19:00

Odvetné utkání 2. předkola Evropské ligy přivádí ve čtvrtek na Střelnici tým Pjuniku Jerevan. Náš tým půjde za postupem a bude dotahovat jednobrankové manko.

Nelehké utkání čeká Radovu družinu ve čtvrtek navečer. Před týdnem totiž v úvodním zápase 2. předkola Evropské ligy prohrál v Arménii 1:2. „První poločas tam jsme prospali, druhý už jsme byli lepší a aspoň že jsme dali tu jednu branku. Prohra v Arménii nás mrzela, bylo to zklamání,“ vrací se k úvodnímu zápasu předkola Evropské ligy náš lodivod Petr Rada. Jablonečtí fotbalisté nyní budou muset spoléhat na obrat v domácím prostředí a svého soupeře na Střelnici porazit. K postupu do dalšího kola jim může stačit i hubené vítězství 1:0.

Arménského vícemistra Pjunik jsme vám představili v minulém týdnu ZDE. Pokud se chcete dozvědět pár zajímavostí přímo z hlavního města Arménie Jerevanu čtěte ZDE. Tým našeho soupeře charakterizuje i náš hlavní kouč Petr Rada. „Je to slušný tým, který má ve svých řadách směrem dopředu spoustu kvalitních hráčů. Čeká nás hodně těžké utkání, ale chceme ho zvládnout. Ve fotbale se může stát cokoliv. Věřím tomu, že hráčům vítězství nad Slováckem dodá sebevědomí,“ říká trenér Jablonce.

Oba čtvrteční soupeři budou mít během středy v Jablonci předzápasové tréninky. Trenéři absolvují předzápasové tiskové konference, z kterých vám přineseme výstupy na našem webu a sociálních sítích. Samotný boj o postup do dalšího kola Evropské ligy budou řídit ruští sudí, výkop utkání je úderem 19 hodiny.

Utkání začíná ve čtvrtek 1. srpna od 19 hodin na Střelnici v Jablonci nad Nisou

Rozhodčí: Sergei Lapochkin - Anton Averianov, Aleksander Kudryavtsev /Evgeny Turbin (všichni Rusko)