Informace pro návštěvníky zápasu s Olomoucí

FK Jablonec SK Sigma Olomouc
FORTUNA:LIGA, 30. kolo ne 2. 5. 2021, 15:00

Věnujte, prosím, pozornost důležitým organizačním pokynům pro návštěvníky utkání FK Jablonec – SK Sigma Olomouc v neděli 2. května 2021.

Vážení návštěvníci nedělního zápasu mezi FK Jablonec a SK Sigma Olomouc. Vážíme si toho, že jste využili možnost zarezervovat si jako držitel placené permanentky místo na tribuně pro nadcházející domácí zápas na Střelnici. Je to pro nás jasný signál, že stále stojíte při nás i v této pro všechny těžké době. A věřte, že naši hráči, realizační tým a celé vedení klubu vnímá vaši podporu.

Je třeba si uvědomit, že návrat, byť velmi omezeného počtu diváků na stadiony, je výsledkem našeho společného úsilí za poslední měsíce a především je třeba vnímat fakt, že se stále jedná o pilotní projekt Ministerstva zdravotnictví a v případě nedodržování nastavených opatření vystavujeme nás všechny riziku, že fanouškům bude přístup na stadiony znovu odepřen.

Věříme, že budete na stadionu dodržovat veškerá nastavená opatření, abychom tak společně ukázali, že tyto projekty mají smysl a mohou ukázat cestu také dalším organizacím a oblastem veřejného a kulturního života.

Prosíme, dbejte pokynů pořadatelské služby, nevytvářejte hloučky po celou dobu pobytu na stadionu, a také u vstupů a východů!

Dodržujte rozestupy na tribuně a nesedejte si do řad, které jsou páskou zadělané. Využívejte minimálně rozestup jedné sedačky a seďte ob jednu řadu.

Po celou dobu pobytu na stadionu je povinné zakrytí úst i nosu respirátorem minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.

Co udělat pro včasné vpuštění do areálu stadionu Střelnice?

• Mějte vyplněný Dotazník COVID, který jste obdrželi mailem po zarezervování vstupu na utkání s Olomoucí
  • Potvrzení o negativním testu
    • U vstupu bude nutné prokázat se negativním výsledkem RT-PCR testu ne starším 48 hodin, případně negativním POC antigenním testem na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starším 48 hodin. Test je možno získat i přímo na místě v budově Střelnice (max. doba obdržení SMS s výsledkem je 15 minut). Jednou za tři dny máte nárok na test zdarma hrazený ze zdravotního pojištění a Veřejné odběrové místo Střelnice bude otevřeno v neděli od 9:00
  • Certifikát o absolvování očkování - certifikát MZ ČR o kompletně provedeném očkování (obě dávky), od kterého uplynulo nejméně 14 dní.
  • Doklad (lékařskou zprávu) o prodělání covidu v posledních 90 dnech
  • Vytiskněte si VSTUPENKU, kterou jste dostali e-mailem po úspěšném zarezervování vstupu na utkání proti Olomouci.
  • Mějte po ruce osobní doklady pro případnou kontrolu dle jmenného seznamu, který musíme vést na pokyn Ministerstva zdravotnictví ČR.
  • Doporučujeme příchod na stadion s předstihem vzhledem k nutným kontrolám testů a měření teploty. Stadion bude otevřen od 13:30 hodin!

DŮLEŽITÉ TERMÍNY!

Neděle 2. května 2021