Informace pro fanoušky před Slavií!

FK Jablonec SK Slavia Praha
FORTUNA:LIGA, 12. kolo ne 6. 10. 2019, 18:00

Ve 12. kole FORTUNA:LIGY přivítáme na Stadionu Střelnice úřadujícího mistra Slavii Praha! Spolu s očekávaným velkým zájmem o utkání je nutné, aby si fanoušci pozorně přečetli informace v článku.

1. VYUŽIJTE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Vstupenky na utkání proti Slavii Praha jsou v prodeji již bezmála dva týdny. Přesto spousta fanoušků nechává nákup vstupenek na poslední chvíli. Tím se budou před utkáním blokovat pokladny a budou zbytečně velké fronty u vstupů na Stadion Střelnice. Pokud tomuto všemu chcete předejít, pořiďte si vstupenku v předprodeji buď online nebo přímo na stadionu, či Eurocentru v Jablonci nad Nisou!

<#buttonLong>VSTUPENKY PRO FANS JABLONCE<#/buttonLong>

Pro fanoušky Slavie Praha, kteří mají vyčleněnou tribunu C - JIH za brankou, jsou vstupenky v prodeji také přímo v Edenu. Čím více vstupenek koupíte v předprodeji, tím lépe uděláte pro svůj komfortní vstup na stadion.

<#buttonLong>PRODEJ VSTUPENEK PRO FANS SLAVIE<#/buttonLong>

2. PŘIJĎTE NA STŘELNICI VČAS S VELKÝM PŘEDSTIHEM

Nenechávejte na poslední chvíli ani příchod na stadion. Brány Střelnice se otevřou 1,5 hodiny před výkopem, tedy v 16:30 hodin. Využijte tento čas před zápasem k návštěvě našeho fanshopu nebo stánků s občerstvením a nalaďte se před zápasem do správné atmosféry. Čeká nás souboj s nejlepším týmem současnosti v České republice! Čím dříve na stadion Střelnice přijdete, tím pohodlnější bude vstup na utkání!

To stejné platí pro příznivce Slavie Praha! Pokuste se přicestovat na sever Čech včas. Dbejte opatrnosti cestou po dálnici - před sjezdem na Jablonec nad Nisou u Hodkovic nad Mohelkou jsou práce na silnici a s tím spojené omezení! Stejně tak v Mladé Boleslavi. K parkování využijte přilehlé parkoviště u Kauflandu, či boční uličky v okolí stadionu. Dbejte však na dodržování dopravních předpisů!

Pro všechny fanoušky platí, že z důvodu návštěvy velkého množství fanoušků, budou také standardní kontroly u vstupu na stadion. Nenoste tedy na utkání zakázané předměty!

3. POUŽÍVEJTE SPRÁVNÉ VSTUPY NA STADION!

Ať už máte vstupenku na utkání nebo sezónní permanentku, využijte pro vstup na Stadion Střelnice správný vstup! Pokud jdete na hlavní tribunu A, využijte hlavní vstup u hlavní pokladny nebo vstup od ATLETICKÉ HALY! Pokud máte permanentku na tribunu B, využijte vstup z ulice Vrkoslavická, který je blíže ke křižovatce u Kauflandu. Horní vstup na tribunu B je určen zejména pro fanoušky, kteří ještě nemají zakoupenou vstupenku.

Pro fanoušky Slavie Praha budou otevřeny dva vstupy na Stadion Střelnice z ulice Vrkoslavická. Vstup s označením VLAJKONOŠI HOSTÉ je určený pro držitele vstupenek do sektoru hostů. Pro fanoušky, kteří mají vstupenky do dalších sektorů na tribuně JIH - C (tedy D, C a B), bude otevřen další vstup o 15 metrů výš za vstupem pro vlajkonoše hostů. Sektor A na tribuně JIH - C bude z bezpečnostních důvodů uzavřen! Pro lepší zázemí pro naše hosty jsme rozšířili také počet občerstvení za tribunou JIH - C.

MAPA STADIONU STŘELNICE

Kliknutím na obrázek otevřete kompletní mapu Stadionu Střelnice.

4. SPOLEČNĚ PODPOŘÍME DOBROU VĚC!

Klub FK Jablonec se rozhodl podpořit rodinu zesnulého trenéra mládeže, fanouška, milujícího partnera a otce Jardy Ducháče ze Smržovky. Rodině klub věnuje 30% z výtěžku ze vstupného z utkání proti Slavii Praha. Klub se cíleně rozhodl právě pro toto utkání, jelikož se dá očekávat, že o tento duel bude v celé sezóně největší zájem fanoušků. Čím více vás na zápas přijde, tím více můžeme společně přispět! Spojte příjemné s užitečným a podpořte nejen hráče na hřišti svými hlasivkami, ale také maminku s malým synem, který přišel o milovaného otce.

Pokud chcete rodině přispět ještě samostatně, můžete tak učinit na tento účet: 104647247/0300

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Author Martin Bergman