březen

Informace o stadionu v Mladé Boleslavi

Jablonec v pátek večer nastoupí v Mladé Boleslavi a již nyní přinášíme důležité informace pro všechny fanoušky, kteří se rozhodnou přijet podpořit naše borce v důležitém boji o další ligové body.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 22.kolo

:

Branky MBA:

Branky JAB:

Stadion

Název: Městský stadion Mladá Boleslav

Kapacita stadionu: 5.000 diváků

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Otevření: 1965

Umístění sektoru hostů: Sektor N a M na východní tribuně

Vstupenky

Cena vstupenky do hostujícího sektoru: jednotná stejně jako na ostatní tribuny 100,- Kč.

Předprodej: Vstupenky zakoupíte na pokladnách stadionu u vstupu pro fanoušky hostí před utkáním. Kasy se všechny otevírají stejně jako celý stadion 1,5 hodiny před výkopem.

Dopravní spojení

GPS navigace: mapy.czgoogle maps

Parkoviště: V bezprostředním okolí stadionu se nachází dostatek parkovacích ploch v přilehlých ulicích. Parkovací zóny přes víkend neplatí. Zpoplatněné je naopak nově parkoviště u obchodního domu Kaufland (McDonalds).

Bezpečnostní informace

Před vstupem na stadion bude provedena osobní prohlídka každého diváka. Na stadion je přísně zakázáno vnášet jakoukoliv pyrotechniku. V případě zájmu o použití choreografie je nutné hlásit předem a každé choreo stejně jako jiné bannery a plachty musejí projít schválením ze strany obou klubů. K tomu stejně jako jiným dotazům je možné využít klubový email fanousci@fkjablonec.cz.

Doporučujeme důkladně dodržovat Návštěvní řád klubu FK Mladá Boleslav.

Další info

Autobusový zájezd vlajkonošů: Jablonečtí vlajkonoši pořádají autobusový zájezd na páteční utkání. Bližší informace a přihlášky můžete žádat na emailu jablonec.supporters@email.cz.