květen

Hrubý a Doležal nejlepšími v Karviné

Poslední známkování této sezony ovládl brankář Vlastimil Hrubý s útočníkem Martinem Doležalem. Oba dostali od fanoušků shodně nejvyšší hodnocení.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 30.kolo

:

Branky KAR:

Branky JAB: 6. Martin Doležal, 55. Martin Doležal

Hlasování se jako obvykle zúčastnili permanentkáři a registrovaní uživatelé diskuzního fóra na klubovém webu, kteří hodnotili jednotlivé hráče známkou 1-5 (5 jako nejlepší, 1 za nejhorší výkon).

Jeden z hlasujících od nás opět získává poukaz na zboží z fanshopu v hodnotě 100 korun. Nejrychlejší správnou odpověď odeslal v rámci pravidel permanentkář František Hoferica, kterému gratulujeme!

Nejvyšší pro brankáře a útočníka

Průměrné známky hráčů podle hvězdičkového hodnocení fanoušků za utkání MFK Karviná vs. FK Jablonec vypadají následovně:

Vlastimil Hrubý (4,9 *) - Marek Kysela (3,2 *), Luděk Pernica (4,1 *), Tomáš Hübschman (3,5 *), Jaroslav Zelený (3,8 *) - Jaroslav Diviš (3,0 *), Jakub Považanec (3,1 *), Martin Pospíšil (3,4 *), Matěj Hanousek (3,2 *) - Martin Doležal (4,9 *), Ondřej Mihálik (3,6 *).

Náhradníci s odehranými alespoň 20 minutami: Mirzad Mehanović (3,1 *), Lukáš Masopust (3,5 *).