This text will be replaced
Rozhovor
14
březen
2017

Hodnocení trenérů utkání s Hradcem Králové


Jablonec si proti ohroženému Hradci Králové připsal tři důležité body. Jak utkání komentovali oba trenéři úterní podzimní dohrávky?

Hradec Králové nezvládl další vypjatý duel ve svém boji o záchranu a kouč Milan Frimmel nesl porážku na jablonecké Střelnici nelibě. „Nezačali jsme vůbec špatně, hrála se poměrně vyrovnaná partie a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli dostat první gól. Ale z ničeho nic jsme rázem pohrávali o dva góly po dvou dobrých centrech soupeře ze strany. V poločase jsme si řekli, že se musíme zlepšit v defenzivní činnosti. Nabádal jsem hráče, že výsledek je pro domácí stále ošidný. Podařilo se nám ale pouze snížit, a proto Jablonec zvítězil zaslouženě. Vnímáme, jak se mužstvo prezentuje herně, ale hraje se na body a ty my opět nemáme,“ smutnil po zápase kouč Východočechů.

Jablonec si po nepřesvědčivém výkonu na Dukle připsal v dohrávce důležité tři body a trenér Zdeněk Klucký hodnotil utkání následovně. „Oběma týmům šlo o hodně. Nebyli jsme od nich vzdáleni daleko a potřebovali jsme dnes vyhrát. Vstoupili jsme do toho zápasu hůř než soupeř, po dvaceti minutách jsme se dostali do tempa a vstřelili dvě branky. Měli jsme tam dál dobré akce. Hradec pak hrál vabank a neměl už co ztratit. Východočechům se povedlo skórovat a my se báli o výsledek. Ale vyhráli jsme a to je dnes to důležité,“ uvedl po zápase kouč Jablonce.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.