Halový turnaj v Home Credit Aréně

V sobotu 24.11.2018 se uskutečnil halový turnaj „O pohár předsedy LKFS“. Tohoto turnaje jsme se nejenom zúčastnili, ale byli jsme také spolupořadateli této velké akce.

Turnaje se zúčastnilo 7 klubů, FK Jablonec postavil dva týmy. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, po odehrání skupin následovalo semifinále a poté boje o umístění.

Vítězství si nakonec odváží tým FK Ústí nad Labem, který ve finále porazil tým FK Jablonec zelení, třetí místo obsadil tým FC Slovan Liberec.

Skupina A:

FK Jablonec zelení, FK Mladá Boleslav, FK Ústí nad Labem, FK Varnsdorf, FK Jablonec zelení:

FK Jbc z - M.Boleslav 7:3 , 3x Coufal, Kinčl, Jákl, Horáček, Hrušovský

FK Jbc z - Ústí n/L 2:6 , Vrzák, Jákl

FK Jbc z - Varnsdorf 5:3 , 2x Kinčl, Coufal, Jákl, Tokár

Pořadí skupiny: 1. FK Ústí nad Labem, 2. FK Jablonec zelení, 3. FK Mladá Boleslav, 4. FK Varnsdorf

Skupina B:

FK Jablonec černí, FK Teplice, FC Slovan Liberec, FK Viktoria Žižkov

FK Jablonec černí:

FK Jbc č - Sn Liberec 4:5 , Černák, Šimůnek, Scholz, Velich

FK Jbc č - V. Žižkov 2:0 , Velich, Vosecký

FK Jbc č – FK Teplice 3:4 , Černák, Vostál, Scholz

Pořadí skupiny: 1.FC Slovan Liberec, 2.FK Teplice, 3.FK Jablonec černí, 4.FK Viktoria Žižkov

Semifinále

FK Jbc z - FC Sn.Liberec 3:1 , Horáček, Tokár, Kinčl

FK Ústí n/L – FK Teplice 4:2

Finále

FK Jbc z - Ústí n/L 3:5 Coufal, Tokár, Vrzák

o 3.místo

FC Sn.Liberec – FK Teplice 3:2 na pk

o 5. místo

FK Jbc č – M.Boleslav 3:2 Ráček, Vosecký, Černák

o 7.místo

V.Žižkov – FK Varnsdorf 7:5

Celkové pořadí:

1. FK Ústí nad labem, 2. FK Jablonec zelení, 3. FC Slovan Liberec, 4. FK Teplice, 5. FK Jablonec černí, 6. FK Mladá Boleslav, 7. FK Viktoria Žižkov, 8. FK Varnsdorf

Sestava FK Jablonec zelení:Mazánek, Jákl, Hnát, Tokár, Kinčl, Horáček, Dejl, Malimánek, Vrzák, Coufal, Hrušovský

Střelci: 5x Cufal, 4x Kinčl, 3x Tokár, 3x Jákl, 2x Vrzák, 2x Horáček, Hrušovský

Sestava FK Jablonec černí: Ježek, Pour, Podzimek, Šimůnek, Ráček, Málek, Scholz, Velich, Černák, Vosecký, Vostál,

Střelci: 3x Černák, 2x Velich, 2x Vosecký, Šimůnek, 2x Scholz, Vostál, Ráček

Komentář trenéra Michala Kolčavy: „Na turnaji dostali příležitost všichni zdraví hráči kádru U19. Byla to taková příjemná „netradiční“ zápasová tečka za poměrně úspěšnou podzimní sezónou. Poděkovaní patří všem kteří se na organizaci turnaje podíleli.“

Author Redakce