Generálku hrajeme v Nymburce!

FK Jablonec FK Štěchovice
Přípravná utkání, přát. so 10. 2. 2018, 13:00

AKTUALIZOVÁNO: V sobotu 10. února nás čeká poslední přípravné utkání této zimy! Našim soupeřem budou třetiligové Štěchovice a hrát se bude na trávě v Nymburce.

Po herním soustředění v Portugalsku, kde jsme odehráli tři kvalitní zápasy se zahraničními soupeři, nás čeká ještě jeden herní test před startem jarních ligových odvet. V aktuálním ročníku Fortuna ČFL jsou Štěchovice na osmém místě tabulky s 27 body po 17 zápasech. Utkání proti celku FK TJ Štěchovice bude devátým zimním zápasem našeho týmu a bude to generálka na blížící se start jarní části HET ligy a poháru MOL Cup.

"V tom zápase budeme chtít vidět nějakou kostru týmu. Doufám, že bude dobré hřiště, chtěli bychom to odehrát na přírodní trávě. Jen pokud by to počasí nedovolilo, tak bychom hráli na naší umělé trávě v Jablonci, protože ta je větší a má svou kvalitu. Je důležité ten poslední zápas odehrát bez zranění. Plánujeme si tam vyzkoušet ještě nějaké věci, které by měly krystalizovat do finále," říká před sobotním utkáním trenér Jablonce Petr Rada.

V pátek 9. února ráno bylo definitivně rozhodnuto, že se utkání odehraje na přírodní trávě v Nymburce. Zápas proti Štěchovicím začne v sobotu 10. února ve 13 hodin.

Author Martin Bergman