Mládež
27
březen
2020

Fotbalová akademie stále netréneuje


Opatření Vlády CŘ a Ministerstva zdravotnictví ČR v době pandemie koronaviru v naší republice stále platí. Kvůli tomu stále trvá přerušení tréninkové činnosti také u naší mládeže.

Prodloužení pozastavení tréninkového procesu Fotbalové akademie Jablonec, z.s.

Vzhledem k vývoji koronavirové pandemie a nařízení Vlády České republiky pozastavuje Fotbalová akademie Jablonec, z.s. tréninkový proces až do odvolání. Původní termín byl 14 dnů, který právě v pátek 27. března vypršel. Individuální domácí tréninky probíhají dle návodu hlavních trenérů jednotlivých týmů, případně hlavních trenérů úseků.

Mládež v současné chvíli nezahálí

Ve složitém období hledají trenéři mládeže různé způsoby, jak inspirovat svěřence v mladších kategoriích a současně, jak zlepšit či udržet výkonnost u kategorií starších.

Dorostenci dostávají každý týden individuální plány, jak pracovat na své kondici. V mladších kategoriích trenéři využívají sdílených tabulek, kde si kluci vyplňují denní program a porovnávají se mezi sebou. Zpestřením jsou pro jednotlivé týmy různé výzvy, které hráči natáčí a zveřejňují prostřednictvím týmových sociálních skupin. Nově vznikla i skupina pro nejmenší kategorie, kam trenéři vkládají různá cvičení na manipulaci s míčem, práci se svým tělem atd. a hráči s pomocí rodičů nahrávají svoje varianty provedení.

Pevně věříme, že současný stav společně překonáme a ve zdraví se co nejdříve setkáme opět na hřišti.

 

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.