Pozvánka
14
červenec
2017

Fleetwood Town prvním soupeřem v Rakousku


Jablonecký výprava se během dneška přesunula do Rakouska, kde tým rozbalí svůj herní kemp. Už v sobotu hráče čeká první přípravný zápas s třetiligovým anglickým celkem Fleetwood Town FC.

Přípravná utkání 2017/2018 | příp.


1
:
2
0:0

Branky JAB: 68. Hanousek

Branky FLE: 88. Coyle, 90. Maguire


Tým z Velké Británie působí ve třetí nejvyšší anglické soutěži s názvem EFL League One. Zde loni obsadil čtvrtou příčku a probojoval se tak do závěrečného play-off, které hraje šest nejlepších týmů soutěže. 

Svěřenci 48-letého německého kouče Röslera se nyní snaží v podhůří rakouských Alp zapracovat do svého týmu nováčky, nově i pravého obránce Leedsu United Coyleho. Mezi největší hvězdy týmu Angličanů patří obránce Amrari´i Bell či útočník Evertonu Conor McAleny.

Anglický tým už má za sebou dvě přípravné utkání, minulý týden porazil skotský Queen of South 1:0 a tento týden podlehl německému Karlsruhe 1:2.

Jablonecký tým čekal po pátečním přejezdu pod Alpy hned od 18 hodin první trénink a již zítra naši hráči nastoupí k prvnímu ze tří plánovaných přípravných duelů. O případném vysílání sobotního zápasu na internetu Vás budeme informovat během zítřka. Sledujte naše webové strány a sociální sítě.


Utkání začíná v sobotu 15. července od 18 hodin v Kössenu.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.