říjen

FK Jablonec B vs TJ Sokol Živanice

V sobotu 9.10 od 10:15 je v Břízkách na programu 11. kolo ČFL skupiny B, ve kterém na sebe narazí Jablonec B vs TJ Sokol Živanice.

V reprezentační přestávce se představí náš B tým s trenérem Jaroslavem Vodičkou na domácím hřišti  v sobotu v 10:15 na stadionu v Břízkách proti celku TJ Sokol Živanice. V ČFL je zatím soutěž velmi vyrovnaná, a každé získání 3 bodů, může znamenat velký skok v tabulce. Náš tým zatím okupuje 2 místo v tabulce se ziskem 20 bodů. TJ Sokol Živanice se ziskem 17 bodů je na 6 místě tabulky.

Sportovní manažer B týmu Adam Pelta vás zve na toto utkání: ,, Přijďte nás povzbudit a podívat se na naše naděje. Utkání může být velmi atraktivní a doufáme, že Vám b tým udělá radost v podobě 3 bodů. Soupeř je kvalitní, takže očekávám skvělý fotbalový zážitek v podobě skvělých akcí na obou stranách a branek."

Vstup na zápasy B týmu je zdarma, ale návštěvníci areálu v Břízkách musí dodržet podmínky bezinfekčnosti dle protokolu Řídící komise pro Čechy.

Vstup diváků na stadion je možný́ pouze po předložení jednoho z následujících dokumentů:

• Negativního výsledku antigenního testu ne staršího 72 hodin
  • Negativního výsledku PCR testu ne staršího 7 dní
  • Negativního výsledku samotestu provedeného na místě před utkáním
  • Potvrzení o prodělání Onemocnění Covid 19 ne starší 180 dnů
  • Platný certifikát o dokončeném očkování a od poslední dávky uběhlo min. 14 dní a od aplikace první dávky neuběhlo více než 9 měsíců