Evropská liga: vstupenky jsou v prodeji

Od 20. září běží volný prodej vstupenek na zápasy Evropské ligy UEFA. Nakupovat můžete online, v Eurocentru, na vybraných pobočkách Ticketstreamu a na sekretariátu klubu.

V první vlně prodeje byly k dispozici balíčky na všechny tři domácí zápasy ve skupině Evropské ligy UEFA. Balíčky již v prodeji nejsou! Momentálně jsou v prodeji jen samostatné vstupenky na jednotlivé zápasy.

Ceny vstupenek na Evropskou ligu UEFA

Tribuna Sektor I. kategorie II. kategorie
A - východ B, C 500 Kč
A - východ A, D   300 Kč
Vlajkonoši domácí     300 Kč
B - západ B, C, D 500 Kč
B - západ A, E   300 Kč
C - jih A, B, C, D   300 Kč
C - jih AWAY FANS 300 Kč

Prodej vstupenek je výhradně v Eurocentru Jablonec, na sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin a na vybraných pobočkách v síti Ticketstream.

Seznam prodejních míst sítě Ticketstream

Jablonec:
Eurocentrum (klasická vstupenka)

Liberec:

Praha:
Kulturní portal (e-ticket)
Letuška - Asiana (e-ticket)
knihkupectví KOSMAS (e-ticket)

Sport Actions & Travel s.r.o. (e-ticket)

Liberecky kraj:
Infocentrum Doksy - KulturaDoksy s.r.o. (e-ticket)

Informační středisko Města Lomnice nad Popelkou - Kulturní a informační středisko Města Lomnice nad Popelkou (e-ticket)

Regionální turistické informační centrum Turnov - Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace (e-ticket)

CK Invia prodává e-ticket na Evropskou ligu UEFA po celé České republice

Online prodej vstupenek Evropské ligy

Nakupovat jednotlivé vstupenky do vybraných sektorů můžete také online na internetu. Omezení prodeje je pouze v počtu kusů na jednu IP adresu - 4 kusy balíčků.

<#buttonLong>VSTUPENKY ONLINE<#/buttonLong>

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte na emailu evropskaliga@fkjablonec.cz

Důležité upozornění pro fanoušky FK Jablonec

Doporučujeme včasné pořízení vstupenek na domácí zápasy Jablonce, čímž se vyhnete nejen frontám před zápasy, ale budete mít také jistotu, že o žádný ze zápasů nepřijdete. Zároveň fanoušky žádáme, aby na zápasy chodili včas s dostatečným časovým předstihem! U vstupů budou kontroly od pořadatelů a celkově se čeká velký zájem z řad fanoušků o zápasy. Předejdete tím tedy dlouhým frontám u vstupu na stadion Střelnice a u pokladen.

Další důležité upozornění pro fanoušky je ohledně sezení na stadionu Střelnice. Na všechny zápasy Evropské ligy i FORTUNA:LIGY jsou prodávány vstupenky k sezení. Je tedy přísně zakázáno na stadionu stát, navíc mimo svá místa. Může tím dojít k blokování únikových cest ze stadionu pro fanoušky, což UEFA trestá vysokými pokutami, protože tímto chováním je ohrožena bezpečnost fanoušků na stadionu. Prosíme vás, dbejte na to, abyste během zápasu byli na svém místě, na které máte zakoupenou vstupenku.

Děkujeme! Váš FK Jablonec

Author Martin Bergman