Evropská liga: balíčky ve volném prodeji!

V úterý 11. září začal volný prodej zbylých balíčků na zápasy v základní skupině Evropské ligy UEFA. Ceny balíčky jsou od 700 korun!

V úterý ráno byl zahájen volný prodej balíčků na zápasy Evropské ligy UEFA! Majitelé placených permanentek měli předkupní právo od pátku 7. září do pondělí 10. září včetně víkendového prodeje.

Nyní byly uvolněny zbylé balíčky do volného prodeje. Prodej balíčků potrvá až do 19. září 2018!

Ceny balíčků na Evropskou ligu UEFA

Tribuna Sektor I. kategorie II. kategorie
A - východ B, C 1100 Kč
A - východ A, D   700 Kč
Vlajkonoši domácí     700 Kč
B - západ B, D 1100 Kč
B - západ A, E   700 Kč
C - jih A, C, D   700 Kč

Prodej balíčků je výhradně v Eurocentru Jablonec a na vybraných pobočkách v síti Ticketstream.

Seznam prodejních míst sítě Ticketstream

Jablonec:
Eurocentrum (klasická vstupenka)

Liberec:

Praha:
Kulturní portal (e-ticket)
Letuška - Asiana (e-ticket)
knihkupectví KOSMAS (e-ticket)

Sport Actions & Travel s.r.o. (e-ticket)

Liberecky kraj:
Infocentrum Doksy - KulturaDoksy s.r.o. (e-ticket)

Informační středisko Města Lomnice nad Popelkou - Kulturní a informační středisko Města Lomnice nad Popelkou (e-ticket)

Regionální turistické informační centrum Turnov - Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace (e-ticket)

CK Invia prodává e-ticket "BALÍČEK UEFA EUROPA LEAGUE" po celé České republice.

Online prodej balíčků Evropské ligy

Nakupovat zbylé balíčky do vybraných sektorů můžete také online na internetu. Omezení prodeje je pouze v počtu kusů na jednu IP adresu - 4 kusy balíčků.

<#buttonLong>BALÍČKY ONLINE<#/buttonLong>

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte na emailu evropskaliga@fkjablonec.cz

Ceny vstupenek na Evropskou ligu UEFA

Tribuna Sektor I. kategorie II. kategorie
A - východ B, C 500 Kč
A - východ A, D   300 Kč
Vlajkonoši domácí     300 Kč
B - západ B, C, D 500 Kč
B - západ A, E   300 Kč
C - jih A, B, C, D   300 Kč
C - jih AWAY FANS 300 Kč

Prodej jednotlivých zbylých vstupenek na domácí zápasu odstartuje ve čtvrtek 20. září a vstupenky budou v prodeji ONLINE. Ceny vstupenek jsou konečné bez dalších slev, tedy bez slev pro ženy, děti a důchodce.

Author Martin Bergman